Projekti i dokumentacija

Usluge arhitekta

Novo Selo na Dravi


Trebam ishodovanje građevinske dozvole. Trebao bih statičara da izvrši uvid na objektu koji je napravljen prije 15 godina. To je kat kuće dimenzija 8 x 13 metara. Sad bih digao još jedan kat. Trebam ishodovanje građevinske dozvole na svojoj parceli od 1000 m2 za montažnu kuću prizemnicu od 100 m2. Uzeli bi neki gotovi projekt iz ponude proizvođača. Znači trebamo cijenu za sve priključke (voda, struja, kanalizacija, plin) cijenu građevinske dozvole i cijenu izrade prve ploče za montažnu kuću. Trebam izradu projektne dokumentacije za građenje kuće cca 100 m2 prizemnice. Objekt bi se gradio na parceli širine 12 m, dužina preko 100 m. Susjedi bi dali suglasnost da se objekt može graditi cca 2m od međe. Željela bih da se objekt sastoji od jednog dvosobnog stana cca 60 m2 i jednog jednosobnog stana 40 m2.
Dvosobni stan bi trebao biti na južnoj strani objekta. Kako se parcela nalazi na brijegu blizu 70 m od mora, objekt bi trebao imati pogled na more prema zapadu. Parcela je smještena sjever-jug po dužini. Za dogovor i sve nejasnoće stojim vam na raspolaganju. Ponuda treba sadržavati izradu glavnog projekta, idejnog i izvedbenog projekta. Trebam ishodovanje komplete građevinske dozvole za obiteljsku kuću, nacte i sve ostalo, prizemnicu koja sadrži kuhinju, dnevni boravak, kupatilo i dvije spavaće sobe. Parcela iznosi odprilike 705 m2. Zanima me cijena cjelokupnog troška prije same gradnje. Trebam ponudu za gradevinsku dozvolu, kuća prizemnica od 7 m x 16 m. Trebam ponudu za projektiranje hidroizolacije i izgradnju temelja podruma do prve deke sa stepeništem. Podrum bi bio iznad zemlje cca 80 cm kako bi se mogli vanjski zidovi obložiti kamenom te ostaviti okna za prozore radi provjetravanja. Na betonsku deku gradila bi se drvena kuća sa prizemljem i povišenim potkrovljem.
Volio bi kuću graditi duboko unutar zemljišta što dalje od ceste. Molim informativnu ponudu sa svim operacijama koje uključuju građevinsku i uporabnu dozvolu, te rješenja za spajanje na priključke i iskop septičke jame dostupno uz cestu radi pražnjenja.
Idejne tlocrte građevine dostavljam u prilogu nakon javljanja. Teren se blago penje od ceste prema unutrašnjosti.