
Usluge arhitekta
Petehi
Trebam uslugu izrade projekta za krov. Postojeći krov bismo uklonili, podigli zid / vijenac 50 - 60 cm i postavili novi krov. Izrada projektne dokumentacije / troškovnoka za postavljanje termo fasade na stambenoj zgradi. Trebam arhitekta za izradu glavnog projekta za dogradnju i potpunu rekonstrukciju pomoćnih objekata. Trebam ponudu za projektiranje hidroizolacije i izgradnju temelja podruma do prve deke sa stepeništem. Podrum bi bio iznad zemlje cca 80 cm kako bi se mogli vanjski zidovi obložiti kamenom te ostaviti okna za prozore radi provjetravanja. Na betonsku deku gradila bi se drvena kuća sa prizemljem i povišenim potkrovljem.
Volio bi kuću graditi duboko unutar zemljišta što dalje od ceste. Molim informativnu ponudu sa svim operacijama koje uključuju građevinsku i uporabnu dozvolu, te rješenja za spajanje na priključke i iskop septičke jame dostupno uz cestu radi pražnjenja.
Idejne tlocrte građevine dostavljam u prilogu nakon javljanja. Teren se blago penje od ceste prema unutrašnjosti. Trebam ponudu projektiranja te ishođenja Građevinske dozvole za obiteljsku kuću 120 m2. Objekt ima prizemlje (88 m2 bruto) + kat (72 m2 bruto površine). U pitanju je čestica od 370 m2. Želja nam je nadograditi objekt sa još jednim katom i terasom, po uzoru na 1. kat. Trebamo ponudu za izradu potrebne dokumentacije za ovakav zahvat. U prilogu dostavljamo slike objekta. Trebam ponudu za ishodovanje građevinske dozvole.