
Usluge arhitekta
Petrovija
Trebam ponudu za projektiranje hidroizolacije i izgradnju temelja podruma do prve deke sa stepeništem. Podrum bi bio iznad zemlje cca 80 cm kako bi se mogli vanjski zidovi obložiti kamenom te ostaviti okna za prozore radi provjetravanja. Na betonsku deku gradila bi se drvena kuća sa prizemljem i povišenim potkrovljem.
Volio bi kuću graditi duboko unutar zemljišta što dalje od ceste. Molim informativnu ponudu sa svim operacijama koje uključuju građevinsku i uporabnu dozvolu, te rješenja za spajanje na priključke i iskop septičke jame dostupno uz cestu radi pražnjenja.
Idejne tlocrte građevine dostavljam u prilogu nakon javljanja. Teren se blago penje od ceste prema unutrašnjosti. Trebam ponudu za projekt za parkiralište. Zanima me okvira cijena projektiranja stepenica (s mjerenjem i uvidom na licu mjesta). Trebam ishodovanje komplete građevinske dozvole za obiteljsku kuću, nacte i sve ostalo, prizemnicu koja sadrži kuhinju, dnevni boravak, kupatilo i dvije spavaće sobe. Parcela iznosi odprilike 705 m2. Zanima me cijena cjelokupnog troška prije same gradnje. Trebam ponudu za projektnu dokumentaciju za betoniranje novih stepenica sa vanjske strane obijekta iz prizemlja na kat, podizanje zidova na katu na visinu od 2.20 m (trenutno su na 1.30 m) i natkrivanje terase od cca 10 m2. Potreban nam je arhitekt za rekonstrukciju kuće za odmor. Sve ostale informacije možete pronaći u objektu ili poslati e-mailom. Trebamo ponudu za izradu projektne dokumentacije za obnovu fasade na zgradi.