
Usluge arhitekta
Platak
Trebam ponudu za izradu projekta adaptacije kuće. Građevinska dozvola ne odgovara stvarnom stanju tako da idemo na izmjenu i dopunu građevinske dozvole zajedno s adaptacijom kako bi se ozakonila građevina.
Išao bi novi krov s izolacijom, termo fasada, moguće zatvaranje dva balkona, novo centralno s radijatorima, unutra nove pločice, parketi, odvodna, vodna i električna instalacija, nova stolarija.
Treba nam glavni projekt za građevinsku, postoji mogućnost prijave za sufinanciranje energetske obnove kuća u ljetu, također ako se nadzor gradnje prilikom adaptacije i izrada troškovnika za izvođace i banku.
Tlocrtna površina kuće je 12 x 11 (u građevinskoj je krivo 12 x 10), površina oko 240 m2, kuća se sastoji od prizemlja i kata. Molim vas okvirnu ponudu. Trebam usluge statičara. Trebam savjet kako postaviti betonsku deku na terenu koji nije čvrst nego propada. Betonska deka je 5 * 5 metara i gore će biti nadstrešnica metalna konstrukcija s limenim krovom. Trebam projekat za rušenje postojeće kuće i garaže te glavni projekat i sve potrebno do izvođenja radova. Na parceli od 280 m2 nalazi se stara prizemnica od 83 m2 s građevinskom, te legalizirana garaža od 31 m2, te želim na svih legaliziranih 114 m2 raditi novi objekat sa dva stana u prizemlju i 2 stana na katu, eventualno još jedan stan na trećoj etaži. Trebam arhitekta za izradu glavnog projekta, tj. kompletne dokumentacije za ishođenje građevinske dozvole za gradnju obiteljske kuće prizemnice do 90 m2 bez potkrovlja. Trebam ponudu za ishodovanje građevinske dozvole. Trebamo građevinsku dozvolu kuća će imat cca 90 m2. Trebam uslugu izrade projektne dokumentacije i ishodovanje građevinske dozvole za objekt ukupne površine cca 250 m2, (82 m2 × 3 etaže). Namjena objekta: turističke usluge smještaja. Trebam projektnu dokumentaciju za objekt 2.000 m3 sa deset stanova.