Gradnja, grubi radovi

Vanjsko i unutarnje strojno žbukanje

Kaniža


Trebam ponudu za žbukanje i glazuru. Trebam majstora za izradu zidanih stepenica u stambenoj kući. Rad bi obuhvaćao, probijanje otvora u potkrovlje, izrada ravnih stepenica sa zakretanjem od četri stepenice na početku i zidanje dvaju zidova kupaonice sa žbukanjem. Dimenzije otvora su: 350 x 90 cm, širina stepenica 90 cm, visina od poda do plafona 270 cm.
Prostor u kojem bi se obavljali radovi je u rohhbau, tako da nema dodatne zaštite od oštećenja interijera. Trebam ponudu za građevinske radove, žbukanje, glazura, pločenje i fasada. Radi se o garaži koju prenamjenjujemo u prostor za proizvodnju. Idejni projekt je gotov. Trebam strojno ožbukati cca 60 m2 podrumski prostor (zidovi i strop). Mogući keramički radovi (pod 30 m2 + stubište - stepenice 7 m2), te ličenje istog prostora (cca 70 m2). Trebam ponudu za slijedeće građevinske radove, južni zabat:
- Skinuti južni zabat (1 red cigle, trokut oko 2,5 m širine i 1,5 m visine)
- Dići dva reda cigle
- Cirklaž horizintalni, povezati sa ciglama.
- Cirklaž vertikalni ili kosi, povezati sa ciglama
- Požbukati zabat izvana i iznutra
Sjeverni zabat:
- Požbukat iznutra sa impregnacijom (mreža?)
Krov - Željezne spojnice na vrhove rogove krova ok 12 komada
- Horizontalne grede šerafima ucvrstiti sa kosima (vanjsko krovište, 8 ili 12 spojnih mjesta)
- Opcija - Skinuti dimnjak do razine krova (oko 10 redova cigle, 50 * 50 cm, napraviti krov iznad otvora), zatvoriti dimnjak. Krov je Šindra i OSB ploča. Trebam ponudu za izradu strojne glazure. Imam betoniranu podlogu na koju bi trebalo staviti glazuru cca 80 m2. Isto tako i trebao strojno žbukanje cca 150 do 200 m2. Trebam ponudu za građevinske radove izrade strojnog cementnog estriha na kući ravnog krova 80 m2. Estrih je potrebno izvesti pod padom u jednu točku gdje se nalazi slivnik. Osim toga trebam i najpovoljnijeg izvođača za unutrašnje žbukanje i vanjsku fasadu (stiropor 10 cm.)