Instalaterski radovi

Vodoinstalaterski radovi

Bukovec Zelinski


Trebala bi majstora krajem 7. mjeseca ili početkom 8. mj. koji bi u stanu skinuo plinski bojler i montirao električni. Također bi se mjenjala wc školjka i kotlič. Trebalo bi i prikopčati novu perilicu rublja. Molila bi ponude za sve napisano. Pronalazak i otklanjanje kvara na odvodu na umivaoniku, zidu, cijevi (negdje curi voda unutar zida, nepoznato) te popravak odvoda na kadi. Molimo ponudu za sanaciju vertikale prema sljedećim stavkama:
1. Usluga (16,00 metara vertikale) grubog i finog čišćenja odvodnog sustava za upotrebu lanaca, vode i kamere.
2. Usluga 16,00 m3 - Sanacija fekalne vertikale dvokomponentnim epoksi premazom u tri sloja uz upotrebu kamere tijekom cijelog procesa, pravljenje nove cijevi, unutar stare debljine cca 3 mm
3. Usluga 4,00 kom - Sanacija spoja odvoda WC školjke do spoja sa vertikalom dvokomponentnim epoksi premazom u tri sloja uz upotrebu kamere tijekom cijelog procesa, pravljenje nove cijevi unutar stare.
4. Usluga 4,00 Demontaža i montaža Wc školjke Trebam ponudu za adaptaciju kupaonice, zamjena kade s tuš kabinom. Trebam ponudu instalatera za grijanje. U dvoetažnom stanu između 4. i 3. kata na vertikali je došlo do propuštanja na instalaciji. Na 4. katu ispod bojlera je blindirana instalacija prema 3.katu. Na 3.katu u dnevnom boravku je instalacija zatvorena s knaufom, pa bi ga trebalo odstraniti (ispiliti sanduk, kako bi se mogao koristiti nakon sanacije) da se vidi gdje instalacija propušta i tada vjerojatno zamijeniti - sanirati vertikalnu cijev za toplu vodu. Trebam vodoinstalatera, voda nam dolazi iz bunara, vjerojatno je zatrpan, trebam pregled i sanaciju. Trebam vodoinstalatera za zamjenu 3 ventila za vodu (zidni). u kupatilu.