Gradnja, grubi radovi

Zamjena crijepa

Vinica Breg


Trebam farbanje lamperije ispod krovišta oko 60 kvadrata, koliko košta po kvadratu? Trebam ponudu za proširenje terase, izradu sjenice na 4 noseća stupa od željeza, kasnije drvena konstrukcija gore sa pokrovom. Trebam majstora za izgradnju vrtne sjenice. Trebam čišćenje oluka na kući (kosi limeni krov) visina cca 12 metara, širina 12 metara. Oluk je pun lišća. Trebam popravke na novoizgrađenoj nadstrešnici koju je postavila jedna tvrtka. Glavni problem je curenje vode kada pada kiša. Krov je limeni, ispod je brodski pod. Trebalo bi pregledati i ustanoviti razlog curenja. Molim javite mi se ako je moguće popraviti ovaj loše izveden posao. Trebam ponudu za zatvaranje pola balkona na zadnjem katu zgrade (6. kat) uz izvedbu krova od panela i bočnih stijena. Prije početka radova potrebno je skinutu postojeću fiksnu konstrukciju tende (pričvršćeno vijcima).
Dimenzije prostora za zatvaranje su 6 x 1 x 2.5 m (Širina x Dubina x Visina na dijelu uz zgradu). Taj prostor bi sa jedne strane imao vrata, s nasuprotne vratima bi bila zatvorena stijena (pola visine vrata), a od naprijed bi bili prozori s izo staklima (4 komada, kao na slici primjera od susjeda). Konstrukcija bi bila bijele boje.
U privitku upita sam stavio slike:
1. Balkon gore.jpg - slika prostora koji se zatvara
2. Balkon dolje_1.jpg - slika balkona odozdo (zoom najgornjeg balkona)
3. Balkon dolje_2.jpg - slika odozdo
4. Balkon primjer_1.jpg - slika susjedovog balkona za primjer (lijevo)
5. Balkon primjer_2.jpg - slika susjedovog balkona za primjer (desno; ovdje je staklo bočno, a kod mene bi bilo zatvoreno)
6. Balkon primjer_3.jpg - slika susjedovog balkona za primjer (odozdo) Trebam ponudu za inox nastavak za dimnjak iznad krova do krova je izgradjen šamotom, no iznad je oštečen i uklanja se.