Zamjena crijepova
Brkiševina
Trebam renovaciju terase od 45 m2 što uključuje skidanje starih pločica i postavu izolacije i glazure te postavljanje pločica. Novogradnja - kuća sa 4 stanova, dimenzije kuće 12,50 m x 15,60 m, zidanje Poroterm 25S, klasična gradnja. Tražim ponudu za izgradnju kuće, vaš rad, ja nabavljam materijal.
Početak gradnje prema dogovoru, nakon kontakta ću poslat datoteke kuće u PDFu, mogućnost boravka blizu gradilišta. Molimo ponudu za uklanjanje dotrajale i postavljanje nove armirano-betonske podloge na ulaznoj rampi dvorišta stambene zgrade, dimenzije 9,50 x 3,30 m (fotografije u prilogu). Zelene željezne ograde i klizna vrata uklanjamo idućih dana. Trebam uslugu čišćenja oluka kao i popravak istih. Trebam ponudu za krovopokrivačke radove, promjena kupa. Želim da kupim staru kuću, gore je tradicionalni kameni krov preko koga je naliven cemenat. Stan je na drugom katu, a iznad n jega su dva stana u potkrovlju. Soba s južne strane vlaži na vrhu. Tu je problem sa kamenim pločama debljine cirka tri cm koje se naslanjaju na kuću.
Sa sjeverne strane krov je malo udubljen i vlaži u banji. Znam da je bez uvida na licu mjesta teško reči ali vas najuljudnije molim da mi odgovorite da li je moguće sanirati taj krov? Trebam ponudu za manji popravak krovišta (katnica s potkrovljem):
Rubni red crijepa na jednom slivu krova je oštećen (nekoliko polovina crijepova iz rubnog reda je ispalo) a susjedna dva reda su se malo pomakli. Trebalo bi popraviti podlogu, i presložiti crijepove oko rubnog reda pri dnu sliva, po potrebi zamijeniti te učvrstiti rubni red. Također bi trebalo prelakirati pokrovne letvice i grede na toj južnoj strani. Crijep je Dilj Vinkovci (25 x 40), imamo rezervnih za zamjenu rubnih crijepova. Slivni rub je dug oko 7 m i nagiba oko 40 stupnjeva. Popravak tijekom rujna ili listopada. Mogu poslati fotografiju po potrebi ili se može pogledati na adresi.