Gradnja, grubi radovi

Zamjena crijepova

Gornja Jelenska


Trebam ponudu za krovopokrivačke radove, djelomična izmjena letvi djelomična izmjena rogova, izmjena greda, limarija, postavljanje žlijebova i okomitih cijevi te postavljanje vjetarlajsni. Trebam prekrit dvorište ispred poslovnog prostora servisa i autopraone. Dimenzije dvorišta su širina 11m, dužina 6,5m. Krov bi išao na jednu vodu. Zbog ulaska i prolaska automobila ne smije biti stupova osim s prednje strane na čoškovima. Sa zadnje strane je kuća i može se kombinirati po potrebi, kao i sa obje bočne strane. Pokrio bih sa crijepom tondah kakav je i na kući. Molim ponude. Trebala bih izgradnju verande dimenzija 3,6 x 2,2 m, visine 2,6 m sa ravnim krovom. Zidovi su od siporexa, u jednom dijelu od staklene opeke. Molim ponudu. Trebam gradnju obiteljske kuće (prizemlje 135 m2 + kat 100, ravni krov). Teren je ravan (1500 m2), moguće ulaziti sa svim strojevima. Prizemlje je odvojeno od kata. Cilj je najkasnije do ljeta za dvije godine, useljenje u prizemlje. Kategorija: Gradnja kuće. Usluga: Gradnja kuće (rohbau). Ukupna površina objekta: 235 m2. Tip gradnje: Klasična gradnja. Nivo izvedbe: rohbau (+ krovište i limarija) - ostalo po dogovoru. Krajnji rok: Useljivo prizemlje zbog djece koja moraju u prvi razred osnovne škole. Tražim izvođača za građevinsko-obrtničke radove u rekonstrukciji stambenog objekta. Potrebna mi je cjelokupna usluga sukladno priloženom troškovniku, a koja uključuje građevinske radove (pripremu radova i rušenje, zemljani radovi, betonski radovi, armiracki radovi, zidarski radovi, izolaterski radovi i tesarski radovi) te obrtničke radove (fasadna i unutarnja stolarija, limarski radovi, bravarski radovi, fasadni radovi i gipskartonski radovi). Trebam ponudu krovopokrivača za pregled i popravak curenja krova. Uslijed ovih kiša, u stanu sam primijetila da se na određenom dijelu stropu u dnevnom boravku pojavila malo veća mrlja od vlage te se boja počela ljuštiti.
Krov se sastoji od crijepa, ali i ravnog dijela koji je pokriven bakrom te pretpostavljam da dolazi do curenja vode na bakrenom dijelu gdje se nalaze spojevi.
Lijepo molim kontakte krovopokrivača kojima bi se mogla obratiti za pomoć. U prilogu šaljem sliku vanjskog dijela krova (bakreni dio) te vlažnu mrlju na stropu. Trebam ponudu za izradu pergole 5 x 5 m.