Zamjena krova
Soline
Tražim majstora krovopokrivača, iskusnog i poštenog za pokrivanja krova 100 kvadratnih metara na mojoj vikendici. Izgradnja dva objekta 400 m2 BRP-a, sa tri stambene jedinice etažnosti, podrum, prizemlje i ravno potkrovlje, AB konstrukcija. Troškovnike i nacrte šaljemo na upit. Parket u staroj zgradi, na gredama. Stavila bih novi parket. Trebam ponudu ili za dizanje parketa, stavljanje obs ploča pa zatim novog parketa. Drugu ponudu, ako je to moguće, za nivelir masu preko starih parketa i onda postavljanje novih parketa. Tražim majstora za štemanje pločica u kupaonici. Trebam uklanjanje urušenog krovišta na kamenoj kući i postavljanje betonske armirane ploče na prizemnoj kući za prvi kat.
Dimenzija kuće je 5,6 x 8 metara. Debljina kamenih zidova je oko 80 cm. Postaviti okvit - pasicu na koju se stavljaju gredice i cigle preko kojih se postavlja armatura i na kraju betoniranje sa nepropusnim betonom.
Molim cijenu ponude ovih radova. Trebam ponudu za nadstrešnicu cca 25 m2. Konstrukcija se sastoji od drvenih greda 12 x 12 cm, razmaknute 70 cm. Visina od zemlje 280 cm. Trebam ponudu za sanaciju krovišta površine 156 m2.