
Zamjena krovišta i limarski radovi
Brist
Trebam ponudu za građevinske radove gradnje dvije kuće, svaka po 140 m2. Tražim izvođača koji može završiti radove na krovištu poslje prošlog lošeg izvođača. Uzeo je avans, skinuo staro krovište (crijep), pokrio folijom od kiše i neće završavati radove, jer kaže da treba nove grede (nije bilo to ugovoreno prilikom ugovora s nim). Majstori koji bili su kod nas prije rekli su da je s gredama sve uredu, samo su letve loše. Jučer bila kiša, nisam siguran koliko još ova folija može trajati. Trebam ponudu za sanaciju krova koji je od ternite,
nekih cca 40 m2. Trebam ponudu za krovište, zidanje i glazuru:
- Potrebno je zidanje siporeksom 25 cm i 15 cm. Na jednoj strani kod dimnjaka, je uzdužna greda 19 x 19 pod koju ide zid 25 cm okomito na nju. Trenutno je pod gredom podupirač. Potrebno je kvalitetno osigurati gredu.
- Izrada otvora 120 x 100 za prozor sa minimalnim oštećenjem postojeće fasade
- Krovište je potrebno raskriti, te maknuti kontra letve i letve
- Izrada krovne kućice u dužini cca 6 m na istočnoj strani kuće sa potrebnim žljebovima i odvodnim cijevima
- Postavljanje letvi, izolacije na krov 8 cm, kontraletvi i paropropusne folije, te vraćanje starog crijepa
- Postava profila ili ploče na gredu 19 x 19 cm, kako se ne bi morao stavljati stup
- Pojačavanje krova škarama 14 x 5 na svaku stranu roga (ukupno 14 rogova), te postavljanje daski na škare i izrada otvora za tavanske stepenice
- Izrada glazure 5 cm sa 5 cm kamene vune
- Žbukanje
Troškovnik, nacrti i fotografije kuće i potkrovlja su prilogu. Sve upite slati na e-mail. Zvati poslije 15:30h. Trebam ponudu za adaptaciju krova te pripremu za postavljenje limenog pokrova. Skidanje salonit ploča 150 m2, skidanje crijepa 85 m2, zamjena vanjskih rogova dužine 6 m - 4 kom, zamjena brodskog poda 30 m2, na postojeće napraviti pripremu za limeni krov tj. zabiti letve. Trebamo limeni pokrov za garažu, treba samo montirari letve i pokrov (lim), cca 200 m2. Interesira me cijena i kada bi mogli raditi? Ravni krov sa izolacijom od ter v3 površine 98 m2, potrebna obnova, molim okvirnu ponudu za izvođenje radova.