Gradnja, grubi radovi

Zamjena krovišta

Dragoslavec


Trebam ponudu krovopokrivača za pregled i popravak curenja krova. Uslijed ovih kiša, u stanu sam primijetila da se na određenom dijelu stropu u dnevnom boravku pojavila malo veća mrlja od vlage te se boja počela ljuštiti.
Krov se sastoji od crijepa, ali i ravnog dijela koji je pokriven bakrom te pretpostavljam da dolazi do curenja vode na bakrenom dijelu gdje se nalaze spojevi.
Lijepo molim kontakte krovopokrivača kojima bi se mogla obratiti za pomoć. U prilogu šaljem sliku vanjskog dijela krova (bakreni dio) te vlažnu mrlju na stropu. Tražim građevinske tvrtke za gradnju kuće veličine cca 130 m2 sa bazenom. Trebam popravak krova od cca 70 m2. Sanacija krova cca 502, skidanje pokrova od šindre, novi od lima i drugi poslovi. Trebam ponudu za podizanje postojećeg betona 110 m2; priprema, podloge i postavljanje tlakavaca 80 m2; priprema, podloga i asfaltiranje 40 m2. Ponuda može biti sa i bez materijala. Trebam krovopokrivača i limara za poravak i povezivanje nekih žljebova na kući. Molim ponuđu za izmjenu dva roga dužine 3,8 m 10 x 12 cm i zatvaranje otvora ventilacije vel. 40 x 40 cm sa postojecim crijepom na štali.