Gradnja, grubi radovi

Zamjena krovišta

Matenci


Trebam uslugu rušenja dijela pregradnog zida od knaufa između dnevnog boravka i kuhinje i odvoza šute. Popravak krova, mislim da su neke metalne ploče, nije velika površina, procurilo je malo nakon nevremena i još bi nešto trebalo poraviti uz krov. Sve mali popravci, treba doći pogledati. Trebam majstora za novi opšav oko dimnjaka. Trebam ponudu za sanaciju krovne konstrukcije. Trebam ponudu krovopokrivača za izradu limenog krova površine cca 140 m2. Molimo ponudu sa uključenim materijalom i radom. Trebam ponudu za postavljanje vjetar lajsni na postojeću krovnu konstrukciju vrtne sjenice. Sjenica je na dvije vode, sveukupno cca 16 m dužine. Slike u prilogu. 1. Nije dobro napravljena hidroizolacija na terasi i sada se vlaže unutarnji zidovi, nedavno je jedan "majstor" stavio nove cokle i nekakvu skupu traku i prefugirao pločice na terasi jer je rekao da je to dovoljno, fuge sada otpadaju, a zidovi se i dalje vlaže. Najvažnije mi je sada da znam šta uopće trebam napraviti jer nema smisla farbati unutarnje zidove ako će se i dalje vlažiti.
2. Instalacijom klime i rupom koja spaja uređaj s vanjskom jedinicom sada kiša ulazi kroz tu rupu, navedeni "majstor" je i to "sanirao", ali mi i dalje ulazi kiša na zid na tom mjestu.
3. Dio na krovu oko antene nije dobro zatvoren pa krov prokišnjava i voda se slijeva u stropnu lampu.
Molila bi da se javi majstor koji se razumije ovo (bar nešto od navedenog) i koji stvarno zna šta treba napraviti i ima volje se s tim baviti i da mogu dobiti nekakvu garanciju na izvršene radove.