
Zamjena krovišta
Orešje
Trebam ponudu krovopokrivača za preslagivanje krova na dvojnom objektu, cca 180 m2, hidroizolacija, na pola objekta termo izolacija. Potrebno skidanje salonit ploča sa odvozom, postavljanje limenog pokrova (imitacija crijepa), obšavi, kuke za žlijebove. Molim doći pogledati. Trebam ponudu za postavljanje odgovarajuće konstrukcije na 4. katu stambenog objekta radi ostakljivanja balkona. Iznad nas nema balkona te demontaža postojeće nadstresnice. Trebam sanaciju dimnjaka. Potrebno je srušiti gotovo cijeli dimnjak i ponovno izgraditi novi. Bravarski radovi na kontenjeru:
- zatvaranje jedne strane kotenjera koji je otvoren, postoje oplate koje bi trebalo prilagoditi i ugraditi
- u sredini kontejnera blokirana su ulazna vrata pa bi ih trebalo odblokirati i ugraditi bravu i cilindar kako bih se mogla otvarati, zatvarati i ključati
- pošto nema prozora trebalo bi izrezati rupu za PVC prozor cca 40 x 60 cm ili nekih sličnih dimenzija koji se može naći na tržištu i ugraditi ga.
Bilo bi dobro doći pregledati tko je zainteresiran za radove kako bi mogao dati realnu ponudu. U ponudi bi trebali odvojiti cijene radova i materijala te napraviti specifikaciju radova i materijala pojedinačno i ukupno kako ne bi došlo do nejasnoća na kraju. Radove i materijal koji se ne bi mogli odmah predvidjeti dogovarali bi se naknadno. Predviđeno vrijeme početka radova i koliko bi dugo trajali radovi. Način plaćanja. Garancija radova. Trebam ponudu krovopokrivača, nakon potresa 29.12 dimnjak nam je oštetio krov. Radi se o 135 kvadrata, sve bi mijenjali u limeni krov. Krovište je površine 160 metara kvadratnih, treba skinuti salonit ploče (moje zbrinjavanje ploča) ostaje postojeća konstrukcija krovišta, skidaju se štafli i stavljaju se letve (ne idu daske niti izolacija), zatim ide pokrivanje crijepom glinex kontinental, (pokrov ide bez snjegobrana), kod limarije idu novi žljebovi i opšav jednog dimnjaka.
Molio bih okvirnu ponudu s materijalom po stavkama: skidanje postojećih ploča, skidanje štafli, letve dobava i ugradnja, crijep dobava i ugradnja, limarija dobava i ugradnja dva žljeba i opšav dimnjaka. Trebam ponudu keramičara za postavljanje keramičkih pločica na pod. Prije toga treba izvaditi stare pločice, 10 kvadrata.