
Zamjena krovišta
Šandorovec
Trebam ponudu krovopokrivača za izradu limenog krova. Trenutno je prekriven Salonit pločama, grede ne bih mjenjao osim ako je neka greda strunula, što nisam primjetio. Ima 135 m2 krova, krov je na 4 vode, 44 metra žljebova, cijevi 14 metara. Tražim građevinskog izvođača za građevinske radove hidroizolacije temelja, rušenje zida i nadogradnju 8 m2 prostora od temelja do plafona. Zainteresiran sam za sljedeće usluge. Radi se o renoviranju kupatila (elektro i vodo instalacija), djela kuhine te postavljanju podnih pločica u cjelom stanu osim soba. Radovi bi se izvodili u periodu od negdje 20.01. - 15.03.
Uklanjanje pločica: zid banj 13.9 m2, zid kuhinja 2.55 m2, podne plastične pločice podolit 30 x 30 cm (na ljepilo), pod 25.45 m2.
Kupaonska oprema: kada, lavandin wc školjka.
Postavljanje pločica: podne 5.18 hodnik, 19,63 kuhinja, 1.48 sprema, 3.69 banj, ukupno 29.98 m2. Zid banj 18.04 m2. Zid kuhinja 2.7 m2.
Kupaonska oprema: kada, lavandin, wc školjka.
U nastavku u kupaonici i u kuhinji bi trebalo i zmjeniti vodo i elektro instalaciju, prema nacrtu u privitku. Molim ponudu prema gore navedenom. Trebam ponudu za adaptaciju krova veličine 140 m2.
Radovi bi se sastojali od skidanja građe, dizanja zidova 8 x 5 m za 5 šara, stavljanja izolacije i ponovnog postavljanja krovne građe. Potrebna mi je izrada nadstrešnice ispred kamina dimenzije
a cca 5.3 m x 4 m na 6 drvenih stupova (opcija je i 6 betonskih stupova pa molim ponude i za obje verzije) - 15 cm x 15 cm, unutarnje visine 2,1m, visina krovišta 3 m - na 2 vode.
Potrebno naliti dodatnih 1.5 m betona da bi terasa dobila 4.5 m širine.
Ukoliko je izvođač na većoj udaljenosti, smještaj u apartmanu je uključen. Imamo krovište površine 72 m2 (6*6*2), klasična izvedba (A krov) sa 2 dimnjaka, drvene grede sa salonit pločama. Trebalo bi napraviti zamjenu krovišta (vidjeti dali su postojeće grede dobre i podaskati cijelo krovište). Molim ponudu, odnosno kada bi mogli doći vidjeti stanje. Obzirom da nam je to kuća za odmor mi smo ovdje idućih 10 dana. Trebam inox dimnjak dužine 5 m za ugradnju od tavanske deke kroz krov. Dimnjak treba imati otvor sa vratašcima za pristup oko čišćenja i termički izoliran.