Zamjena krovišta
Strahoninec
Molim ponudu za popravak krova, pogledajte priložene fotografije, radi se o 2 mjesta na krovu. Zamjena OSB ploča i šindre na nadstrešnici. Nadstrešnica ima17 m2, treba skinuti OSB ploče i staru šindru te postaviti novo. Kompletna adaptacija Marles montažne kuće od 130 m2. Sanacija krova zamjena vrata i prozora, balkon i terasa. Stara je 50 godina. Krov prokišnjava. Treba adaptacija sa stručnim majstorima koji imaju iskustva s montažnim kućama. Detakcija i popravak limenog krova koji curi u manjoj poslovnoj zgradi. Trebam ponudu za građevinske radove: rušenje, demontaža, krovopokrivački radovi. Potrebna je izrada i montaža gurli na obiteljskoj kući, potrebno je doći na adresu i snimiti stanje. Trebam izradu novog stubišta. Želim da bude izvedeno u drvetu bez praznina između dviju stepenica. Znači, puno stubište jer će ispod njega biti izvedeni ugradbeni ormari.
Dimenzije stubišta su: širina 100 cm, dužina 360 cm, visina 260 cm. S jedne bočne strane se stubište oslanja na zid građen od šuplje cigle (bloka), a s druge na dva željezna stupa koja drže strop.
Stubište je u slovo L, no početak stubišta / penjanja bi bio sa 1 - 2 stube koje se odmah zakreću u smjeru glavnog dijela stubišta.