
Zamjena oluka
Ogorje
Tražim izvodača građevinskih radova za gradnju kuće, trenutno se rješavaju papiri i nisam siguran da li će biti montažna gradnja ili zidana gradnja. Tražim ponudu za jedno i drugo (ključ u ruke) kako bi se lakse odlučio. Imam plan i nacrt kuće koju bi htio te mogu poslat za lakšu procjenu. Nakon oluje, krov na obiteljskoj kući je pretrpio oštećenja (crijep je rastresen, 10-tak ih je oštećeno), kuća je osigurana. Osiguranje je napravilo ponudu, no čini se neadekvatan iznos s obzirom na posao. Ovim putem tražim ponuđača s ponudom, kako bi je dostavio osiguranju i dobio odobrenje.
Kuća je 2 kata, cca. 7 - 8 m, visina krova. Na krov se može izaći kroz krovni prozor. Crijep je Tondach Saturn. Imam rezervnih crijepova, tako da se ne mora brinuti oko nabavke istih, no treba staviti cijenu da ide komplet ponuda po specifikaciji osiguranja. Idealno bi bilo da izvođač osim krovopokrivačkih radova, radi i limariju, jer bi u sklopu istih radova montirali 2 vertikale odvoda vode sa oluka.
Specifikacija: krovopokrivački radovi: 1. Dolazak na objekt, doprema materi]ala i opreme. - kom 2.
2. Prepokrivanje rastresenog krovnog pokrova falcanim crijepom bez vezivanja, nagib do 40°, visina krova preko 3 m. U cijenu uklkučena demontaža, slaganjei ponovna montaža rastresenog crijepa. m2 - 18.30
3. Prepokrivanje sljemena sljemenacima kod pokrova falcanim crijepom, sa vezivanjem kopčama, visina preko 3 m. U cijenu uključena demontaža, slaganje i ponovna montaža rastresenog sljemenog crijepa. m1 - 3.00
4. Dobava, demontaža oštećenog i ugradnja novog fascalnog crijepa, bez vezivanja, nagiba do 40°, visina krova preko 3 m - kom 10
5. Detaljni pregled krova, utvrđivanje mjesta procurenja i otklanjanje kvara. kpl 1 Tražim ponudu za građevinske radove izrade fert stropa sa AB pločom, izradu krovišta, izrada betonskih stupova na uglovima kuće, izrada ulaza u podrum, izrada terase. Sadašnje stanje na slici i idejni projekt šaljem u prilogu. Trebam ponudu za krovopokrivačke i teasrske radove. Na postojećoj kući izmjena rogova, daskanje, folija i novi crijep, kuća je 8 x 11, molim da me se kontaktira. 1. Uklanjanje postojeće drvene građe, kopanje i betoniranje temelja, zidanje garaže.
2. Rekonstrukcija krovišta na kući i dvorišnoj zgradi.
3. Izmjena stropa u dijelu kuće.
4. Izrada podloge i izmjena poda u sobama.
5. Fasada na kući i dvorišnoj zgradi. Trebam ponudu za rohbau i/ili ključ u ruke za gradnju dvojne kuće. Planirani početak gradnje je 10 mjesec. Trebam ponudu za izradu sjenice i kamina.