
Zamjena oluka
Zabok
Trebam majstora za skidanje starog i postavljanje novog oluka. Dimnjak 10 metara pun smole i povremeno vrati kondezat i smolu na peć u kući, po meni bi jedino kvalitetno rješenje bilo frezanje dimnjaka pa molim cijenu. Trebam ponudu krovopokrivača, skinuti stari crijep platovanje greda i daskanje, stavljanje lima 100 kvadrata. Postojeća kuća je na kat sa vanjskim stepenicama do gornjeg kata. Ja po nacrtu kojeg posjedujem želim podići visoko potkrovlje i na postojeće vanjske stepenice nadograditi stepenice za potkrovlje i sve zatvoriti u jednu cijelinu tj. od vanjskih otvorenih stepenica bile bi zatvorene stepenice. Meni je potrebna cijena ovih grubih radova:
1. Nadogradnja stepenica za potkrovlje.
2. Zidanje potkrovlja.
3. Postavljanje krova (ploča, crijep, izolacija, limarija, a da bi se sve ovo napravilo prvo treba razgraditi postojeći krov i lastavice.
Za sada bi mi trebala ponuda sa cijenom za ove radove. Ako mi cijena bude odgovarala mogući su i dalnji radovi do kraja. Zbog slijvanja vode iz fasade stanova iznad moga balkona potrebno je postaviti okapnicu dužine 4 metra na devetom katu, trebam ponudu majstotra. Prekrivanje betonskog krova (250 x 800) ravnim pocinčanim limom uz dodatak oluka. Trebam ponudu krovopokrivača za djelomičnu sanaciju šindre.