
Zamjena pokrova
Latinovac
Trebam uslugu čiščenja oluka. Trebam ponudu za krovopokrivačke radove, zidanje dimnjaka koji je porušen nakon potresa, betoniranje kape na dimnjaku. Treba mi inox dimnjak sa ugradnjom. Cca 7 metara visine, za peć na pelete. Treba očistiti oluk i pogledati spoj na vertikali sa horizotalom oluku i vjerojatno popraviti, jer se preljeva voda preko oluka. Trebam izradu novog stubišta. Želim da bude izvedeno u drvetu bez praznina između dviju stepenica. Znači, puno stubište jer će ispod njega biti izvedeni ugradbeni ormari.
Dimenzije stubišta su: širina 100 cm, dužina 360 cm, visina 260 cm. S jedne bočne strane se stubište oslanja na zid građen od šuplje cigle (bloka), a s druge na dva željezna stupa koja drže strop.
Stubište je u slovo L, no početak stubišta / penjanja bi bio sa 1 - 2 stube koje se odmah zakreću u smjeru glavnog dijela stubišta. Trebam ponudu za građevinske radove adaptacije, hidroizolacije i sanacije krova. Trebam kompletno preuređenje krova.