
Zamjena pokrova
Rakovec
Treba na još jednom mjestu probiti gurlu i napraviti odljev u drugi otvor. Cijevi moraju biti od cinkotita promjera 7 cm u dužini od 9 m sa 3 - 4 koljena i jednom kutijom za spoj na drugu gurlu. Trebam majstora za popravak krova odnosno zamjenu dijela ploča koje prokišnjavaju, oko 30 - 40 m2. Također treba i pokrpati 2 pukotine na vanjskom zidu. Molim ponudu za adaptaciju vikendice površine otprilike 30 m2. Radovi bi se izvodili početkom ili tijekom ožujka a potrebno je sljedeće, ovisno o dogovoru i mogućnostima izvedbe:
Instalacija vodovodnih dovodnih i odvodnih cijevi i sanitarije za kuhinju i kupaonicu (vani se nalazi bunar s pitkom vodom); Zidarski radovi; Žbukanje zidova; Polaganje keramičkih pločica ili podnih obloga; Soboslikarski radovi; Gletanje zidova i stropa; Bojanje zidova i stropa; Postavljanje parketa ili drugih materijala ovisno o dogovoru;
Montaža tuš kabine, umivaonika i sl.; Postavljanje ograde oko okućnice. Okućnica je veličine 5000 m2 ali samo dio bi bio ograđen. Isto tako tamo se nalaze i betonski stupovi od starog vinograda koji se mogu iskoristiti pri izgradnji ograde, što je vidljivo na slikama.
U privitku su slike, molim sve ponuđače da kontaktiraju na email i u kojem periodu su u mogućnosti odraditi adaptaciju?
Lijep Pozdrav,
Tomislav Trebam ponudu za rušenje unutarnjih zidova i gradnju novih. Imam u planu raditi ne samo roštilj nego dosta toga u sklopu, pa mi treba netko za krovište. Znači tko radi krovišta ali ne klasična. Trebam ponudu za građevinske radove gradnje dvije poluugrađene zgrade sa 5 stanova svaka. Ukupno 10 stanova. Komplento betonska konstrukcija. Katnost: podrum, prizemlje, kat i uvučeni kat. Ukupna veličina obje zgrade cca 800 m2. Pravomoćna građevinska dozvola. Molio bih 2 ponude - jedna ponuda samo za ruke po m2, druga ponuda ruke + materijal po m2. Jako pristupačno gradilište, lagano za pristupiti i graditi, potreban kran. Trebam ponudu za natkrivanje bazena, bazenska kupola ili slično sa mogućnosti otvaranja otporno na snijeg i zimske uvjete. Bazen 11 m x 5,5 m.