Zamjena PVC stolarije
Karlovačka županija
Trebam zamjenu unutarnje stolarije u stanu: 2x vrata 85 x 200 cm; 2x vrata 65 x 200 cm + drvena obloga zida; 1x 56 × 255 cm; 1x 85 x 255 cm. Trebam ponudu za PVC stolariju, PVC ulazna vrata, neka jeftinija u ponudi, te bi trebalo ista izmjeriti i ugraditi zajedno sa kvakom i bravom. Trenutno je daska na otvoru tako da bi trebalo uskladititi isti dan ugadnju. Javite mi pa vas mogu odvest do objekta iza 3h radnim danom ili vam mogu dat lokaciju objekta pa možete izvršit izmjeru. Trebam ponudu za ostakljivanje jedne strane balkona / lođe dužine 280 cm i visine 120 cm. Staklo bi trebalo biti neprovidno. Jedan dio od oko 60% bi bio fiksan a drugi dio klizan. Trebam ponudu za ugradnju vrata i 1 PVC prozora. Molila bih ponudu za harmonika balkonska vrata dimenzije 1,90 m x 0,80 m i cijenu sa ugradnjom. Molim ponudu za PVC stolariju (prozori i pomoćna vrata). Neka ponuda uključuje demontažu, montažu i odvoz stare stolarije. Molim profil s tri brtve, troslojnim staklom, boja antracit (profil unutra, vani, roleta i komarnik gdje je navedeno). Sve dimnezije u pdfu su građevinski otvori. Trebam ponudu za PVC stolariju za 4 prozora sa dostavom, demontažom, montažom, te obradom zidarskih radova, kako slijedi:
1. prozor širina 95 x 105 visina
2. prozor širina 93 x 95 visina
3.prozor širina 85 x 42 visina
4. prozor širina 83 x 60 visina.
Ovo su mjere s unutrašnje strane prozora. Za navedene prozore potrebne su PVC bijele roletne s unutrašnjim i vanjskim klupćicama.
Dolazimo iza 20.10., ukoliko će biti potrebna fina izmjera i ako ponudu budemo prihvatili. Realizacija po ponudi, planirana je za iduće godine u 5. mjsecu.