Zamjena šindre
Aljmaš
Tremamo zamijeniti cca 6 m oluka i to okruglog od sredine zgrade do zemlje. Istrošen je pa voda ide po dvorištu, trebamo majstora. Trebam ponudu za limarske radove, krov na drvenoj kučici, jedna voda, dimenzije 4,60 dužine i širine 2,80 m. Trebam ponudu za popravak krova, treba promjenit letve cca 10 m2. Trebam ponudu za građevinske radove gradnje obiteljske kuće. Roh bau - ruke, roh bau s materijalom, visoki roh bau, cijena cca? Trebamo ponudu za zamjenu dotrajalih krovni oluka (žljebova) na osnovnoj školi. Molim ponudu za izradu krova od sendvič limova, boja antracit ili bijela, debljina 5 cm s izolacijom. Ukupna dužina prostora 20 m x 3 m širine.
Limovi se trebaju postaviti između metalnih greda (na skici) i da dolaze do zida. Trebalo bi savijati U profile koji će se šarafiti za metalne grede i za zid tako da limovi mogu usjesti u te U profile i da oni služe kao vodilice.
Treba mi kompletno rješenje krova, sa svim opšavima i silikoniranjem tako da voda ne može curiti ispod krova. Skicu šaljem na upit. Trebam majstora za opšav jednog dimnjaka na kući, zidani.