Zamjena šindre
Lapovci
Trebam ponudu za promjenu crijepa na jednoj strani krova, ukupno 70 m2. Trebam izradu metalne montažne terase s 4 - 5 stepenica i nadstrehu nad istom. Okvirne dimenzije: dužina 3.5 m, širina 2 m a visina od zemlje 1.5 m. U prilogu je više slika.
Molim ponudu s najpovoljnijim materijalom koji dolazi u obzir. Konstrukcija tamna u kombinaciji s drvenim podom i daskama na nadstrehi a prozirni plaksigles na krov. Ograda od istog materijla kao i konst. ili drvene letvice. Ne bih inox. Trebam ponudu za građevinske radove, proširio bi kuću sa jedne strane za tri metra a dužina kuće je devet metara. Znači dolje i gornji kat plus stepenice za dolaz na gornji kat. Trebam ponudu za promjenu krova i limarije komplet 80 m2.
Molim za nasvjet koji kritinu preporučujete gdje je jaka bura? Trebam ponudu za izgradnju nadstrešnice 5 m x 3 m i zidanu pečenjaru 2,10 x 120 m. Krov je star 30-tak godina i sada je počeo vlažiti jedan zid, isto tako kod luminara na drugoj strani krova se pjavila vlaga na gredama koje nose luminar. Na strani krova prema istoku treba staviti foliju i gurlu, oko luminara bi trebalo sve pregledati i vidjeti što je problem. Treban postavit vjetar lajsnu, tražim majstora.