Gradnja, grubi radovi

Zamjena šindre

Runović


Novogradnja - kuća sa 4 stanova, dimenzije kuće 12,50 m x 15,60 m, zidanje Poroterm 25S, klasična gradnja. Tražim ponudu za izgradnju kuće, vaš rad, ja nabavljam materijal.
Početak gradnje prema dogovoru, nakon kontakta ću poslat datoteke kuće u PDFu, mogućnost boravka blizu gradilišta. Trebam ponudu za pregled i sanaciju krova. Naime golubovi se uvlače u potkrovlje pa bi trebalo pronaći otvore i sanirati. Trebam izradu krovišta, skidanje starog krovišta i izrada novog, daskanje, izolacija, 2 krovna prozora. Trebam ponudu za limariju oko krovišta. Adaptacija starog dvostrešnog krova. Potrebno je skinuti stati crijep i letve, poravnati rogove, ponovno poletvati novim letvama i pokriti crijepom Creaton Rapido. Dužina sljemena 17m. Kvadratura krova 140m2. Limarija ne ide nikakva. Uz krov je u produžetku potrebno srušiti postojćci ganak koji je na stupovima i izraditi novi. Ganak je dugačak 17 a širok 2 m.
Potrebno je montirati nove stupove i gredu te nove rogove povezati za postojeći krov. Pokovati brodski i također pokriti istim crijepom kao kuću. Molim ponudu sa i bez materijala. Potrebna je sanacija krovišta pokrivenog crijepom s kojeg je u nevremenu vjetar digao desetak crijepova. Nisam siguran koliki je opseg radova, to bi trebao procijeniti stručni krovopokrivač. Tražim tvrtku za gradnju obiteljske kuće. Parcela je veličine 180 m2, a kuća će imati BRP 140 m2. Građevinska dozvola je izdana i još čekamo samo njezinu pravomoćnost tako da smo kao investitori spremni na gradnju što prije.
Na terenu se već nalazi postojeći objekt, koji je planiran za rušnje, tako da uz gradnju tražimo i rušenje i odvoz postojećeg objekta. Dodatne informacije možemo razmijeniti nakon prvog kontakta.
Molim da mi se ne javljaju tvrtke koje nisu registrirane za obavljanje djelatnosti u građevini, kao ni tvrtke u stečaju i slično.