
Zamjena šindre
Stara Sušica
Trebamo ponudu za kupolu za izlaz na ravni krov. Unutarnja mjera otvora 68 x 88 cm, vanjska mjera otvora 81 x 101 cm, ponuda sa ugradnjom i alt. bez ugradnje. Trebam ponudu za građevinske radove sanacije curenja vode u kuću.
Nakon izvedbe demit fasade na postojeću običnu, u zadnja dva mjeseca je utvrđeno da dolazi do prodora vode u kuću, uz fasadne zidove, na dva mjesta. Kuća ima dio na nižim krovom i dio sa višim (za jednu etažu) krovom.
Do prodora vode dolazi u dijelu nižeg krova, cca 60 - 70 m2 površine. Pokrov kupa kanalica na kosoj betonskoj ploči. Spoj nižeg i višeg krova sa limarskim opšavom koji nije mjenjan kad je rađena fasada je nekih max 14 m,
dvostrešno (7 + 7). U privitku dostavljamo troškovnike za sanaciju dimnjaka. Molimo ponude registriranih izvođača. Trebam majstora za zamjenu oluka dužine 9 m. Srušen tavanski dio dimnjaka, trebam ponudu za postaviti inox cijev od ploče tavana na krov, cca 4 m. Trebam ponudu za izradu drvenog krovišta na dvije vode tlocrtna površina objekta je 5 metara širine sa 6 metara dužine sa većom visinom i nagibom zbog snjega te da se potrkovlje može koristiti, pokrov bi bio lim ili limeni panel sa izolacijom. Tražimo majstora za popravke na krovu, na jednom dijelu krova stambene zgrade.