Zamjena šindre
Zagrađe
Postavljanje oluka za 3 pergole i spajanje na postojeće odvode stambene zgrade, 5. kat. Trebam krovopokrivača, postojeće krovište treba skinuti i napraviti novo s limarskim radovima i crijep, nagib protiv snježnih padavina zaštitu i odvod vode sa krovišta. kuća je prizemnica 9 x 8 m.
. Želim da kupim staru kuću, gore je tradicionalni kameni krov preko koga je naliven cemenat. Stan je na drugom katu, a iznad n jega su dva stana u potkrovlju. Soba s južne strane vlaži na vrhu. Tu je problem sa kamenim pločama debljine cirka tri cm koje se naslanjaju na kuću.
Sa sjeverne strane krov je malo udubljen i vlaži u banji. Znam da je bez uvida na licu mjesta teško reči ali vas najuljudnije molim da mi odgovorite da li je moguće sanirati taj krov? Trebam uslugu rušenja i demontaže dimnjaka. Trebam ponudu za adaptaciju krova, skidanje starog crijepa pretrest grede i letve i vračanje starog crijepa 100 m2. Trebam ponudu za građevinske radove, potrebne su usluge krovopokrivača. Trebam krovopokrivača, krov prokišnjava, primjetio sam mokre grede na jednom djelu, trebao bih nekog tko bi to mogao sanirati.