Instalaterski radovi

Zamjena stare razvodne kutije s osiguračima

Vukšinec Riječki


Upit za ponudu zamjene rasvjete: Radove koje je potrebno obaviti su: - zamijeniti flourescentne cijjevi LED cijevima. 1. Demontaža fluo cijevi. 2. Dobava, nabava i montaža led cijevi. Poslovni prostor obuhvaća tri kata. Svaki kat se sastoji od hodnika, ureda i dvorana. Broj cijevi duljine 60 cm je 452 kom. Broj cijevi duljine 120 cm je 99 kom. Za drvenu vrtnu kučicu mi je potrebno napraviti struju. Znači 3 utučnice, te jedno rasvjetno tijelo s prekidačem. Struju je potrebno izvući sa potrošača koji j udaljen od kučice cca 10 metara. Trebali bismo uslugu zamjene postojećih stolnih utičnica s novim. Imamo 2 stolna boxa s utičnicama:
1) Prvi ima dvije klasične strojne utičnice i 1 utp utičnicu.
2) Drugi boks ima dvije stolne utičnice i 1 hdmi utičnicu.
Mi bismo ih zamjenili ili nadogradili na način da 1. box ima 4 utičnice + utp utičnicu, a drugi box da ima 4 utičnice + hdm utičnicu.
Htjeli bismo da ugrađene stolne utičnice izgledaju moderno, lijepo i da su funkcionalne. Ako u postojeće bokseve nije moguća ugradnja zanima nas mogućnost ugradnje novih izvlačnih utičnica da imaju najmanje 8 klasičnih strujnih utičnica (moguće su i kombinacije tipa 4 x 4...),te minimalno 1 hdmi utičnice te 1 utp utičnice.
Plaćanje je moguće po predračunu, računu ili karticom. Slike postojećih utičnica šaljem na zahtjev. U vikendici je potreban električar, jer sam krenuo u izmjenu kupaone i kuhinje, potrebno je izmjestiti cca 5 utičnica. Trebam ponudu za elektroinstalacije. Nedavno je postavljena nova razvodna kutija. Potrebno je napraviti nove instalacije za kuhinju i hodnik te spojiti stare instalacije od dvije sobe i kupaonice. Priključivanje uređaja nove kuhinje na struju: napa, pećnica, staklokeramička ploča, perilica suđa. Drugo: rezanje otvora za slavinu u sudoperu i općenito priključivanje sudopera i instaliranje slavine. Početak rada subota 20.10. Trebam električara koji će u kuhinji iznad indukcijke peći povući dodatnu utičnicu za napu i još jednu na susjednom zidu za hladnjak. Isto tako treba na postojećem sudoperu izvesti priključak dovoda vode za perilicu posuđa koja će stajati pored sudopera i keramičara za postavu podnih keramičkih pločica ili vinila (po dogovoru s majstorom) u istoj kuhinji cca 4 m2 kao i zidnih keramičkih pločica cca 4,5 m2, ukoliko zbog štemanja zida radi novih utičnica bude potrebno zamijeniti postojeće. Radove bi trebalo izvršiti u razdoblju od 15. do 20.08.