Gradnja, grubi radovi

Žbukanje zidova i stropova

Maruševec


Trebam ponudu za građevinske radove žbukanja 100 m2 zidova i 60 m2 plafona. Etaža ima 6 otvora, zid cigla, plafon betonska deka. Trebam firmu za žbukanje i za glazure. Nova prizemnica 120 m2, trebam ponudu za građevinske radove izrade glazure i cca. 350 m2 žbukanja zida i stropa. Kuća je spremna za radove. Molim ponudu za gradnju u visokoj rohbau izvedbi. Radi se o poluugrađenoj stambenoj građevini (dvojni objekt) s tri stambene jedinice, razvedene tlocrtne površine max. dimenzija 9,23 x 11,68 m, katnosti P + 2, oblikovane u primorskom stilu.
Planirana je gradnja klasičnom tehnologijom, nosivi zidovi od blok opeke debljine 25 cm zidano u produžnom mortu, sa demit fasadom debljine 8 cm. Međukatna konstrukcija je fert, kao i dvostrešna krovna konstrukcija nagiba 22 stupnja s pokrovom mediteran crijepom. Vertikalna komunikacija riješena je unutarnjim stubištem.
U privitku dostavljam dokumentaciju. U slučaju potrebe možete me kontaktirati na mobitel. Trebam ponudu za građevinske radove strojnog žbukanja i izrade glazure. Potreban majstor za unutarnju i vanjsku žbuku u novom objektu i za betoniranje malog dvorišta. Trebam ponudu za građevinske radove, žbukanje stana od cca 90 m2.