Gradnja, grubi radovi

Žbukanje zidova

Sivica


Molim ponudu za strojno žbukanje riječ je o drugom katu kuće ca 190 kvadrata, debljina žbukanja ca 2.5 cm. Zainteresirani smo za ponudu za izvođenje radova na višestambenom objektu. Objekt je više stambeni sa 8 stanova i 4 etaže. Objekt je trenutno u fazi izrade konstrukcije te se završava etaža prizemlja.
Zainteresirani smo za izvođenje sljedećih radova: 1. Unutarnje strojne žbuke; 2. Vanjska stolarija; 3. Keramičarski radovi; 4. Unutarnja stolarija; 5. Izrada Estriha. Radovi se izvode za tvrtku s prijenosom porezne obveze. Trebam ponudu za građevinske radove stojnog žbukanja, 400 m2. Potrebna ponuda za glazuru i žbukanje kupaone u potkrovlju, s jedne strane nakošen krovom dimenzije 4,3 x 1,7 m trenutno stanje - pod beton - deka, niži za 9 cm od ostatka glazure na katu / potkrovlju. Zidovi cigla, strop knauf. Pod - glazura 7,3 m2 (visina 9 cm, vjerojatno 4 cm stirodura plus 5 cm glazure). Zidovi - žbuka ~30 m2.
Plan Da pod / glazura bude visine kao i ostala glazura na katu. Na 3 zida će ići pločice (cca 18 m2), možda zbog toga na njima ne treba biti skroz fina žbuka, ako to igra kakvu ulogu. Na slikama trenutno nema instalacija (cijevi itd.), no bit će napravljene uskoro. U fazi sam dovršavanja zadnjeg kata kuće te su mi potrebne ponude za radove u prilogu. Planiran početak kroz mjesec dana. Trebam ponudu za građevinske radove, žbukanje stana od cca 90 m2. Tražim izvođača za strojno žbukanje 170 m2. Slojevi:
- cementni špric
- vapneno-cementna žbuka
- fina malta.
Zidovi su od opeke. Površina zidova 110 m2. Strop je fert strop. Površina stropa 60 m2. Početak radova je predviđen od 02.05.