Gradnja, grubi radovi

Zidanje dimnjaka

Rastovac


Curi kišnica oko dimnjaka, trebam majstora za popravak i sanaciju. Trebam ponudu za oblaganje dimnjaka centralnog grijanja. Trebam ponudu za limeni opšav oko dimnjaka izrada i cijena. Trebao bih ponudu za izradu otvora za dimnjak. Trebam izradu unutarnjeg kamina. Dimnjak već postoji, osim izvedbe kroz novoizgrađeno krovište, također treba prepraviti dio dimnjaka koji spaja ložište s dimnjakom. Trebam ponudu ako mi možete izraditi produžetak dimnjaka kao na slici u prilogu. Dimenzije 150 cm visine, unutarnji promjer 150 mm. Dupla stijena sa izolacijom. Imam problema sa prokišnjavanjem uz sami dimnjak (vidjeti slike) već duži period, a pogoršalo se odkad smo sanirali dimnjake nakon potresa (dimnjake smo samo skratili na pola jer je bila opasnost da će se srušiti).
Moj stan je na 3. katu, a iznad mene je neuređeni tavan. Krov je inače saniran prije cca 5 godina (novi crijep i letve, nema izolacije).
E sad pretpostavka je da vjerojatno curi uz dimnjak jer nije obložen limom i nema kapu, ali ja mislim da je problem i u opšavu jer kod jačih kiša na tavanu mogu vidjeti da se voda podvlači uz letvice krova. Dimenzije dimnjaka: visina: 90 cm; dužina: 140 cm; širina: 50 cm.