
Zidanje kuće grubi radovi
Vižinada
Trebam izradu inox dimnjaka. Trebam ponudu za građevinske radove sanacije obiteljske kuće, oštećena u potresu, žuta naljepnica, napravljen detaljan pregled i projekt sanacije. Potrebna sanacija krovišta, zabatnih zidova, dimnjaka te ojačanje zidova. Potrebna nam je sanacija krovišta na obiteljskoj kući koje je djelomično oštećeno u potresu. Krov smo djelomično sami popravili, bar za prvu ruku, pokrivši nastale rupe na krovištu crijepovima, ali na vrhu krova i dalje je jedan dio ostao nepokriven jer nam nedostaje tzv. sljemenjak na jednom dijelu krovišta. S obzirom na navedeno, potrebno nam je da netko od stručnih osoba pregleda krovište i za sada izvrši hitne / nužne intervencije kako nam kiša ne bi prodirala u kuću. Trebam ponudu za zidarske i građevinske radove. Izrada betonskog zida cca 30 m, visine od 1 do 2 m te ostali zidarski radovi. Trebam srušiti nosivi zid u garaži (obteljska kuća ) i zamjeniti ga na siguran način (nosiva greda sa potpornim stupovima i sl.). Zid je širine 325 cm i visine 270 cm te debljine 25 cm. Zid je napravljen od opeke (matun). Poviše garaže se nalazi balkon i prostorija ukupno 22 m2. Trebam ponudu za izmjenu krovišta i izvođenje stiropor fasade. Trebam ponudu krovopokrivača za izradu krova. Krov je ukupne površine 198 m2.
1. Dobava i montaža Velux krovnog prozora za izlaz na krov (GVT) , dim 54 x 83 cm
2. Demontaža postojeće krovne konstrukcije i odvoz materijala na deponij
3. Izrada krovišta: drvena nosiva konstrukcija (stupovi, grede i rogovi dim. 14 x 10 cm), impregnacija sredstvom protiv truleži u 2 sloja (ekofungicid zeleni) , OSB ploče pero-utor debljine 12 mm, paropropusnavodonepropusna krovna folija Eurovent 160 gr / m2, letve, kontraletve, crijep Nexe Cezar + (crijep, sljemenjaci, rubni crijep lijevi i desni, snjegobrani samo na jednoj strani - sjevernoj).
U cijenu uključena dobava kompletnog materijala za rad i svi limarski radovi (oluci i opšavi oko dimnjaka) kao i postavljanje crijepa na dimnjake i obrada i popravak vanjskog dijela dimnjaka.
4. Dužina krova od vrha do oluka - gurle je 5,70 metara, oluk-gurla ostaje dosadašnja.
5. U prilogu dostavljamo fotografije trenutnog stanja radi izrade ponude