
Zidanje obiteljske kuće
Bast
Trebam majstora za zamjenu žlijeba na kući. Demontaža postojećeg krova, dobava i montaža letvi, krovnih daski, folije, nove krovne limarije od bojanog pocinčanog lima.
Dobava i montaža limenih pokrovnih ploča, limenih opšava 1 dimnjaka, snjegobrana i dekorativnog lima na području pogleda krova sve za površinu krova od 138 m2. Tražim ponudu za:
1. zazidavanje nekoliko otvora na postojećem objektu
2. dizanje krova u prostoriji na katu (krova pokrivenog sendvič panelima, postojeća nosiva konstrukcija od drvenih greda)
3. dizanje zidova na gore spomenutoj prostoriji na katu kako bi se dobila veća visina
4. ponovno pokrivanje krova - sa kupama
5. otvaranje otvora za stepenice u ploči između prizemlja i prvog kata
6. dodatno prekrivanje krova na kojem se nalaze sendvič paneli - novi pokrov ići će od kupa
Objekt se može pogledati prema dogovoru. Za dogovor nazvati na tel. Radovi moraju biti dovršeni najkasnije do 20.05. Trebam ponudu za hidroizolaciju kuće. Radi se o kući površine cca 250 - 300 m2, potrebno bi bilo kompletno napraviti iskop i sve ostalo kako bi se osiguralno da ne prodire voda ni vlaga u kuću. Potreban mi je majstor za postavljanje ploča od lexana. Može samo montaža ili montaža + materijal. Uvjet je samo izdavanje računa za uslugu montaže (i materijala ako se tako dogovori). Tražim ploče 16 mm opal bijele, dimenzije su cca 180 x 160, ima 5 ploča, ukupna dužina cca 20 m. U prilogu su fotografije. Trebam ponudu za krpanje krovišta (zamjena 15 salonit ploča na krovu). Zanima me kolika je cijena postavljanja žljebova 33 r.š. bez materijala.