Zidanje objekta
Lučelnica
Trebam građevinsku firmu koja ima inženjera građevinarstva za Iskop zemlje za temeljnu ploču, ravan teren odličan pristup. Početak radova je cca 17. ovog mjeseca.
1. iskop zemlja za temeljnu ploču 7.5 x 5.7 metara, betoniranje, armiranje, šalovanje AB ploče i postava PVC cijevi za odvod i dovod vode i struje u temelje
2.Izrada parkirnih mjesta 14 x 5 metara cca 75 m2, skidanje sloja zemlje 25 - 30 cm i nasipavanje i nabijanje kamena
3.Iskop i ugradnja šahte za vodu i kanalizaciju (gradska kanalizacija) Trebam ekipu za zidanje garaže i kuće. Tražim odgovorne i sposobne izvođače. Plaćam samo rad. Materijal po izdanom računu. Dogovorili smo priključak vode i potpisali Ugovor. Rečeno nam je da trebamo izraditi šaht za vodu, da bi oni mogli ugraditi vodomjer. Molim ponudu za navedeno. Trebam ponudu za pumpani beton 25 tica, 20 kubika, udaljenost sa ceste do objekta je cca 20 metara. Trebam ponudu za građevinske radove ugradnje betona MB 25/30 VDP tura po 5 m3, ukupno 300 m3. Trebam za manju halu 10 × 6, skidanje zemlje 5 cm i dovoz tucanika, i raširiti ga te nabiti po potrebi. Trebam armarutu 8 mm i metalne ploče kockaste u betonu za stupove što će se variti za halu 8 kom to bi trebalo biti dovoljno stupova i cjelokuno betoniranje, s majstorima i radom. Trebam ponudu za izradu septičke jame i revizionog okna.