Gradnja, grubi radovi

Zidanje pomoćnog objekta

otok Rava


Trebam ponudu za dovršenje ograde, treba betonirati, molim uvid na terenu. Trebam ponudu za iskop i izradu septičke jame. Trebam novi klasični krov na apartmanu 45 m, zidanje zabata, koji prozor, rine i okapnice. Trebam ponudu za građevinske radove izrade stropa od ytonga, cca 30 m2 u kući. Tražimo majstora za izgradnju vanjskih stepenica. Kod stepenica razmatramo različite ideje i opcije, ne držimo se strogo kakvoće materijala i strukture. Uz stepenice, htjeli bismo zatvoriti prilaz iz donjeg kata na gornji: micanje postojećih metalnih stepenica sa privremenim drvenim daskama te zatvaranje rupe betoniranjem poda kako bismo stvorili novi postojeći ulaz te stvorili više prostora.
U prilogu su slike: gdje se nalaze postojeće stepenice te dimenzije otvora, gdje bi išle nove stepenice i novi glavni ulaz za kat te visina od poda do deke.
Napomena: deka treba pojačanje, no nadamo se da to nije neophodna opcija kako bi se napravile stepenice, ukoliko je, budite slobodni poslati i jednu i drugu ponudu (sa i bez podebljanja deke). Također mogućnost niveliranja poda nakon zatvaranja otvora, kvadrature cca 25 - 30 m2. Ukoliko želite i to ukomponirati u ponudu. Trebam popravak / obnovu krova, biber crijep, kuća 3 kata. Eventualno zamjena limarije. U prilogu su fotografije. Trebam ponudu za građevinske radove, betoniranje ili asfaltiranje dvorišta. Trenutna podloga je tucanik, a armaturu bi sam nabavio pošto u firmi ima pregršt čeličnih ploča različitih debljina pa bi to iskoristio. Radi se o dvorištu 270 m2. Zanima me okvirna cijena, kasnije se može izaći na teren i osobno vidjeti situaciju da bi se dala neka direktnija ponuda. Financije su osigurane.