
Zidanje pomoćnog objekta
Selnica Ščitarjevska
Rekonstrukcija (sa dvije vode na jednu) i dogradnja krova na garaži. Pokrivanje limenim panelima. Postavljanje žljebova i slivnika, vjetarlajsni. Oblačenje dimnjaka u lima. Ukupna površina krovišta je cca 40 m2. Trebam momentali manji popravak oluka, a onda dogovor o radovima na olucima za skorašnje vrijeme. Majstor se plaća iz sredstava pričuve. Zamjena postojećeg crijepa tip Mediteran, uz eventualnu zamjenu hidroizolacije i postojećih drvenih letvica na betonskom krovu obiteljske kuće, dimenzije 9,5 m x 4,53 m, kosina 16 stupnjeva. Svaki postojeći crijep je zakovan da ga ne odnese bura (nisam siguran je su li čelični ili bakreni čavli). Crijep je još uvijek postojan, ali je postavljen prije 33 godine, pa nisam siguran hoće li izdržati montažu nosača za postavljanje solarnih panela, što bi pokušali izvesti koordinirano sa stručnjacima tvrtke koja će postavljati solarnu elektranu na tom južnom dijelu krovišta. Možda će biti potrebno zamijeniti i sljeme kuće u dužini od 9,5 metra.
Potrebno je izvršiti skidanje starog crijepa (koji je još uvijek postojan) i postavljanje novog radi toga da se krovište pripremi za postavljanje nosača za solarne panele i to bi trebalo koordinirano izvesti (istovremene) prilikom izgradnje solarne elektrane.
Za sve poslove trebali bi osobno dogovoriti sa mnom. Trebam ponudu za uslugu iskopa bagerom 1. Za septičku jamu - rupa dimenzije 3,5 x 3,5 x 2 m. 2. Za bazen - rupa dimenzije 11 x 7 x 1,30 m. Trebam ponudu za pokrivanje crijepa. Krov 400 m2 sa 4 grebena od 6 metara i dvije uvale od 15 metara. Sljeme 8 metara. Sve pripremljeno od proizvođača crijepa. Samo postava. Wir benötigen einen Dachdecker (Spengler) der den Dachrand (Blech) korrekt ausführt resp. auch ersetzt sowie das Ziegelpultdach kontrolliert.
Trebam limara krovopokrivača za izradu limenog krovnog obruba te pregled krova. Trebam ponudu za postavljanje lima na krov.