Gradnja, grubi radovi

Zidanje pregradnih zidova

Vinogradi Ludbreški


Adaptacija stana, Trebam cijenu majstora po satu za estrih, zidanje ytongom 10 cm debljine, pregradni zidovi od knauf programa 10 cm debljine. Postavljanje pločica 40 x 40 zidne i podne, gletanje zidova i plafona 2.ruke. PVC mrežica, utapanje u fleksibilno ljepilo. Ručno inkartavanje do 2 cm debljine gotovom žbukom. Adaptacija garaže od 38 kvadrata u apartman. Ponuda za sve radove. Spajanje kanalizacije, spajanje vode, struje, izrada wc-a, zidova, krova i sve ostalo. Postojeća građevina ima amaterski dovedenu struju, zidovi su u lošem stanju kao i postojeći krov. Dakle sve bi trebalo promjeniti i dovesti u red. U prilogu je nacrt. Možda bi bilo nekih manjih izmjena u rasporedu prozora i vrata no idejno i po mjerama je to kako bi trebalo biti. Radovi ne bi krenuli prije sljedeće jeseni. Trebam majstora za radove, unutarnje zidanje manje površine, za gletanje i krečenje. Molim posjet radi dogovora i ponudu za radove potrebne za uređenje obitaljske kuće građene 70-tih godina:
- kopanje kanala 2000 x 30 x 800 cm za postavljanje cijevi za vodu i električne instalacije (radovi bi največim dijelom trebali biti izvedeni ručno)
- skidanje drvene palisade i postavljanje knaufa u području stubišta
- fasaderski radovi
- skidanje stare stolarija i radovi prilagođavanja dimenzija otvora za prozore i vrata na novu dimenziju
- rušenje pregradnog zida i zaidanje novog na drugoj poziciji.
Zemljani radovi trebaju biti izvedeni do kraja srpnja, eventualno prvi tjedan u kolovozu, ostali rado po dogovoru. Trebali bi urediti potkrovni stan koji je cca 90 m kvadratnih. Dizali bi na jednoj strani krova krovnu kućicu, radili prezide, žbukanje i glazura. Također su nam potrebni izrada vodovodnih i električnih instalacija, te eventualno izvedba kompletnog centralnog grijanja. Kupaonicu bi trebalo proširiti za pola metra. Jedan kameni zid (nije nosivi) treba srušiti i drugi sagraditi. Molim ponudu za radove na probijanju vanjskog zida kuće i ugradnju ulaznih vrata. Ujedno, molim ponudu i za gradnju pregradnih zidova s ugradnjom sobnih vrata u iste (2 zida).