
Zidanje prizemnice Ytongom
Biškupci
Na ravnom zemljištu potrebni su nam građevinski radovi na izvođenju parapetnog armirano-betonskog zida visine cca 55 cm iznad zemlje, širine cca 25 cm, dužine 8 5m na koji ide metalna ograda. Početak radova odmah. Plaćanje svim modalitatima plaćanja. Trebam ponudu limara za krov. Trebamo ponudu za građevinske radove rušenja 2 dimnjaka na zgradi, visine cca 6 metara i jedan treba ponovo sagraditi a na drugom samo zatvoriti rupu u krovu. Potrebna mi je izrada nadstrešnice ispred kamina dimenzije
a cca 5.3 m x 4 m na 6 drvenih stupova (opcija je i 6 betonskih stupova pa molim ponude i za obje verzije) - 15 cm x 15 cm, unutarnje visine 2,1m, visina krovišta 3 m - na 2 vode.
Potrebno naliti dodatnih 1.5 m betona da bi terasa dobila 4.5 m širine.
Ukoliko je izvođač na većoj udaljenosti, smještaj u apartmanu je uključen. Trebam krovopokrivača, potrebno je obnoviti stari krov, veličina krova 8 m2. Trebam ponudu za izgradnju septičke jame. Trebam ponudu za građevinske grube radove, gradnja i žbuka, adaptacija kuće.