
Zidanje prizemnice Ytongom
Mali Lug
Molim ponudu za izgradnju roh bau faze za kuću prizemnicu bruto pvršine 160 m2 i višestranim krovom u što kraćem roku. Dostavljam vam projektnu dokumentaciju temeljem koje je zatraženo izdavanje građevinske dozvole kako bi nam mogli dati ponudu za izgradnju kuće.
Kuću želimo izgraditi kako je to planirano projektom (u betonu).
Molim da vaša ponuda bude za "niski rohbau" tj, da obuhvati pripremne zemljane radove, temeljni zidovi/temeljne ploče, nosivi zidovi, stubište. Uz navedeno, potrebno je postaviti cijevi za vertikalnu kanalizacijsku odvodnju, izraditi reviziona okna i sabirnu jamu.
Molimo da vaša ponuda, obuhvati postavljanje gromobranske instalacije, elektro instalacije kao i vodovodne instalacije ali sve kao posebne stavke.
Zbog želje da što prije odaberemo izvođača molimo vas da vaša ponuda obuhvati sve potrebne radove za grubi završetak kuće kao i rok izgradnje i način plaćanja. Također, molimo da vaša ponuda bude s uključenim materijalom. Očekujemo da trošak izgradnje koji dogovorimo prije početka radova bude i konačan. Želja nam je započeti s radovima što prije, a za sva dodatna pojašnjenja možete me kontaktirati na mob. Trebam ponudu za gradnju obiteljske kuće (prizemlje + 2 kata), u ytongu ili drugom materijalu, s iskopom, po sistemu "ključ u ruke" ili rohbau ili visoki rohbau. Ukupna površina je 280 m2. Po potrebi šaljem građevinski projekt, gradnja u zimskim mjesecima. Trebam ponudu za građevinske radove salivanja armiranobetonske ploče 14 m3 betona za (1.kat. kuće). Tražimo kontakt za uređenje dvorišta (oko 180 m2 za pripremu terena i asfaltiranje - ravno područje između kuće i garaže) + potrebno je urediti prilaz suterenu (vjerojatno zidanim stepenicama). Slike trenutnog stanja su u privitku. Trebam ponudu za građevinske radove betoniranja ploče 30 m kvadratnih i temelje za istu. Potreban nam je mikser s pumpom, koji bi sa susjednog dvorišta preko niske šupe pumpao beton na našu parcelu. Prilagodba otvora za nova garažna vrata. Potrebno je proširiti otvor za cca 10 cm (5 cm po strani) visina ostaje kakva je. Nakon proširivanja zidarski obraditi špalete i cca 0,5 m u visinu iznad nadvoja do stropa.