Gradnja, grubi radovi

Zidanje siporeksom

Jušići


Trebam ponudu za zidanje porobetonom. Trebam ponudu za gradnju Ytong kuće, kuća ima neto 330 m2. Molim informaciju za niže navedene radove (ako može cijena po svakoj točki zasebno):
- iskop prilaza (6 x 15 x 0.6 m) i temelja za kuću (11 x 11 x 1 m) i odvoz viška zemlje (oko 200 m3)
- izrada temelja za kuću (11 x 11 x 1 m)
- zidanje kuće YTONG blokovima (samo posao, materijal bi bio dostavljen na adresu)
- izrada osnovne fasade za kuću (oko 150 m2 zida)
Molim kontakt isključivo na email. Trebam ponudu za građevniske radove gradnje Ytong kuće Jelena, te informaciju što sve ulazi u cijenu. Objekat je 7 x 10 imam građevinsku dozvolu i iskolčen temelj, gradilo bi se sa ytong blokovima, sav potreban materijal imam tako da su mi potrebni samo građevinski radovi, možemo se dogovoriti da bude moj iskop temelja jer imam bager, za sve dodatne informacije možete me kontaktirati. Imam kuću zidanu od ytonga, uključivo s bijelim stropom. Planiram urediti dio potkrovlja, pa bih iz dnevnog boravka izgradio stubište.
1. Da li je moguće probiti naknadni otvor za stubište u bijelom stropu, a da se ne ugrozi statika ostatka stropa?
2. Trebam majstore koji mogu to kvalitetno izvesti? Trebam ponudu za nadogradnju kuće 80m2 brutto sa krovištem, Ytong ili cigla.