Gradnja, grubi radovi

Zidanje siporeksom

Kamenac


Trebam ponudu za građevinske radove, zidanje zidova od Ytonga debljine 15 cm - 30 m2, zidanje zidova od Ytonga debljine 10 cm - 23 m2. Molim cijene s materijalom. Trebam ponudu za rušenje i odvoz ciglene šupe cca 20 kvadrata sa ravnim betonskim krovom u lošem stanju. Isto tako treba kopanje novih temelja na postojećim gabaritima (postojeća šupa nema temelje), betoniranje betonske ploče sa temeljima, 6 betonskih stupova u kutovima i gore betonske deke (ravni krov). Zidalo bi se sa Ytong blokovima. Samo rohbau bez fasade i žbukanja. Trebam ponudu za građevinske radove, radi se o izgradnji visokog potkrovlja s Ytong blokovima. Molio bih ponudu za ostakljenje terase 213 x 600 cm sa krovom. U prilogu je detaljan tlocrt i trenutno stanje.
Željeli bismo zatvoriti terasu (sivi dio) tlocrta tako da:
- bila je pokrivena neprozirnim krovom
- imao mogućnost otvaranja po dužoj strani (što veći otvor), idealno 6 panela, 4 otvorena
- prozori na kraćim stranicama, mogu biti parapetna varijanta u siporeksu ili laka konstrukcija
- ulazna vrata
Možemo se naći uživo. Trebam ponudu za građevinske radove gradnje kuće (roh bau) ytong sistemom + temelji, prizemnica cca 100 m2 netto sa klasičnim krovom. Trebam ponudu za micanje stare ograde sa balkona - kombinacija željezo plus staklo - odvoz, i izrada zida 60 cm visine 350 duljine od ytong blokova debljine 15 cm, sa gletanjem, sa klupčicom i dvije plastificirane šipke iznad. Mogućnost početka radova - uskoro, krzo 10 dana pa na dalje. Trebam ponudu za građevinske radove potpune rekonstrukcije krovišta na maloj obiteljskoj kući koja bi podrazumijevala i gradnju novih zabatnih zidova od lakših ytong blokova, novo daskanje drvenog poda i potpuno novo krovište (grede, letvanje, izolacija, limarski radovi, oluci...)
Trenutno krovišta je u dosta lošem stanju nakon potresa te treba promjenu. Postoji mogućnost još nekih dodatnih sitnijih radova, no imperativ nam je rješavanje krovišta radi curenja.