Unutarnja i vanjska stolarija

Zidarski radovi nakon ugradnje stolarije

Novaki Samoborski


Trebam ponudu za izradu PVC stolarije: demontaža starih prozora i vrata, montaža novih prozora vrata i obrada špaleta. Trebam promjenu smjera otvaranja sobnih vrata i zidarsku obradu ako bi morali izbiti i okrenuti štok. Molim cijenu. Trebam ponudu za jedna PVC vanjska vrata bez prozora, srednji kvalitet. Dimenzije 205 x 77 cm sa štokom. Uz sama vrata trebamo demontažu i odvoz starih drvenih vrata te ugradnju novih uz završne radove. Vrijeme radova do kraja kolovoza. Stolarija, prozori s roletom:
1. Prizemlje: 2070x1125 (trokrilni) + komarnik koji se može maknuti, na jedno krilo 760x1125
1. Kat: 1760x1465 (dvokrilni) + komarnik koji se može maknuti, na jedno krilo; 770x1465 + komarnik koji se može maknuti; 810x735 + komarnik koji se može maknuti; 810x735 + komarnik koji se može maknuti; 2950x1500 (2 dvokrilna) + komarnik koji se može maknuti, na jedno krilo
2. Kat: 1760x1465 (dvokrilni) + komarnik koji se može maknuti, na jedno krilo; 2120x1465 (trokrilni) + komarnik koji se može maknuti, na jedno krilo; 750x1465 + komarnik koji se može maknuti; 750x1465; 1750x735 (dvokrilni) + komarnik koji se može maknuti, na jedno krilo.
Stakla 2, ALU klupica vanjska i PVC klupica unutarnja, po mogućnosti zaobljeni profil, izolirane kutije roleta. Kvalitetni PVC i okovi. Kod velikih dvokrilnih prozora, jedan se otvara i na kipu te ima kvaku, a drugi nema. Kod malih oba. Demontaža stare stolarije i ugradnja nove (RAL ugradnja?).
Odvoz stare stolarije. Radite li građevinske radove izmjena otvora za prozore i vrata i po kojoj cijeni? Uz prozore, trebali bi i ulazna, dvorišna i garažna vrata (na podizanje) no to bih došli vidjeti što imate u ponudi. Koliko bi se čekalo nakon potpisivanja ugovora? Način plaćanja i popusti? Trebam ponudu za PVC stolariju. Termin radova bi bio od 1.10. jer prije ne mogu zbog sezone.
- 1 prozor PVC je dimenzija 116 x 56 jedno krilo sa komarnikom
- 2 prozor PVC je dimenzija 118 x 134 dva krila sa roletama
- 3 prozor PVC je dimenzija 236 x 134,5 tri krila sa roletama
- 4 prozor PVC je dimenzija 238 x 136,5 tri krila sa roletama
Stare prozore treba prije toga naravno skinuti. Trebam i zidarske radove kad se prozori ugrade, znači ključ u ruke što se tiće prozora. Ne znam da li to možete odraditi jer imam fasadu pa da mi se fasada ne uništi tijekom radova, ali vjerojatno znate kako se to radi.
Sama zamjena prozora bez zidarskih radova mi ne treba, jer to onda može obaviti bilo tko. Znači trebam ponudu od vas za te radove. Trebamo 5 sobnih vrata s ugradnjom i pripremom građevinskih otvora uz napomenu da se radi o zidovima debljine 7 cm. 5. kat, dolazi dizalica, tražimo iskusnog majstora. zatvorili smo balkon, dužina 5 m, okviri postavljeni na mramor ploču rukohvata, zakitano loše, treba maknut stari silikon te kvalitetno presilikonizirat te isto tako i na vrhu prozora napravit.