Gradnja, grubi radovi

Zidarski radovi

Okrugljača


Trebam ponudu za građevinske i krovopokrivačke radove. Promjenu krovišta na obiteljskoj kući tj. treba postava daski i folije, pokrov crijep mediteran i naravno limarski radovi dimenzija kuće je 10 × 12 metara. Isto tako trebam ponudu za gradnju gospodarske zgrade 10 x 10 m.sa ciglom. Trebam ponudu za građevinske radove dogradnje balkona, dogradnja verande s novim ulazom, zatvaranje otvora nakon rekonstrukcije krovišta, fasada (fasada u drugoj fazi). Tražim izvođača za grube građevinske radove, naime rušim ključ kuće (starija kuća) koji je dimenzija 10.8 m x 6.5 m. U tim istim gabaritima bih napravio produžetak nove kuće i u tom dijelu bi bile 3 sobe, hodnik kupaonica i mala kotlovnica.
Trebam iskop temelja, oplata armiranje i betoniranje temeljne ploče, zidanje zidova, strop i krovište. Od unutarnjih radova samo glazura i žbukanje. Pošto sam po struci elektrotehničar i bio sam na puno gradilišta ali uvjek industrijskog oblika, nemam iskustva u sljedećem: Dali temeljni parapetni zidić raditi, njegove dimenzije? armiranje? Dali dvije zone armature u temeljnu ploču i tako nešto. Uglavnom ako koga zanima imam nacrte i vizualizaciju prostora tako da za sva pitanja stojim na raspolaganju. Trebam ponudu za dostavu fasadne opeke Toscane Vandersanden. Koliki je rok isporuke ove opeke oko 100 m2 i trebam izvođače radova za postavu. Radovi bi se izvodili od 1.7.-15.7. Radi se o dogradnji jedne kućice (vikendice). Trenutno je tamo samo jedna podrumska prostorija i soba nad podrumom veličine 4.5 m x 4.5 m, građeno pedesetih. Dogradnja bi značila proširivanje postojeće sobe, dogradnju hodnika i kupaone, dizanje kata i stavljanje pod krov. Predviđena je i izrada roštilja i pergole i septičke jame.
Vlasništvo je čisto, postoji struja i voda, i građevinska dozvola za nadogradnju. Molio bih dobiti ponudu s cijenama (prvenstveno koliko bi koštalo da se kuća nadogradi i stavi pod krov, a u drugom planu mi je za sada unutarnje uređenje… ).
Ponuđaču bih poslao nacrte o gradnji koje je napravila arhitektica, i drugo potrebno, po dogovoru. Tražim izvođača građevinskih radova za izgradnju garaže cca 100 m2 drvene konstrukcije prema glavnom projektu. Trebam ponudu za građevinske radove, gradnja visoki roh bau.