Podovi i keramičarski radovi

Zidne pločice

Luka Pokupska


Trebam ponudu za postavljanje LVT ploča, renovaciju podova, podloga pločice u kuhinji, blagavaonici i hodniku. Željeli bi vinil podove, odnosno LVT ploče, cca 30 m2. Trebam majstora keramičara za promjenu podnih pločica 50 m2, postavljane brodskog poda 13 m2 i farbanje zidova. Sanacija betoniranog bazena, hidroizolacija, postava keramike, postava teraplasta. Trebam majstora za obnovu fuga podnih pločica kupaonice. Trebam ponudu za adaptaciju kupaonice. U kupaonici je potrebno:
- ukloniti staru kadu i umivaonik (slika)
- ukloniti odvodnu cijev (slika)
- ugraditi dvije tuš kade s kabinom 80 x 80 cm i pipom
- ugraditi dva umivaonika i pipe
- ugraditi jedan pisoar i pipu (vidjeti nacrt)
Potrebno je na dijelovima, koji će se štemati i dijelovima koji će biti bez pločica nakon štemanja, postaviti nove uz maksimalno očuvanje starih pločica.
Mješalice, kade, tuš kabine, pisoar i umivaonike ja nabavljam. U prilogu je i slika budućeg stanja. Vrijeme radova: u roku par dana, dok pribavim opremu. Trebam ponudu keramičara za postavljanje keramike u kupatilu od 9 kvadrata. Molio bih ponudu za postavljanje hidroizolacije na terasu 6,5 m2. Ponuda za: 1. Skidanje pločica; 2. Nivelacija terase za postavljanje pločica; 3. Postavljanje hidroizolacije; 4. Postavljanje pločica. Zanima me cijena po m2.