-
Pranje i farbanje limenog krova
Tražim majstora za pranje i farbanje limenog krova.
Kutina
-
Sanacija odvodnih cijevi na zgadi
Tražim majstora za sanaciju odvodnih cijevi na zgadi. Radi se o pet cijevi. Voda je erozijom oštetila betonska koljena, pa odlazi u drenažni sloj. Iskapanje i zamjena nije opcija radi asfalta.
Bregana
-
Limeni pokrov
Trebam ponudu za limeni pokrov s uzorkom biber crijep 100 m2.
Velika Gorica
-
Fasaderski radovi
Trebam ponudu za fasaderske radove, ljepljenje stiropora 5 cm, 180 kvadrata.
Vukovar
-
Izrada fasade na jednom zidu kuće
Kuća koja je dijelila zid s drugom kućom je srušena / odvojena. Tu bi stranu trebalo sanirati, staviti fasadu. Na zahtjev pošaljem slike kako to sad izgleda.
Vukovar
-
Zamjena hidroizolacije na terasi zgrade
Trebam ponudu za zamjenu stare hidroizolacije s novom na terasi zgrade. Također je potrebna zamjena limova na rubovima. Veličina terase je cca 40 m2, a postojeće betonske ploče na terasi su u redu, ne treba ih mijenjati. Terasa je na 4. katu bez lifta.
Zagreb
-
Izmjena pokrova na pomoćnoj zgradi
Izmjena pokrova na pomoćnoj zgradi cca 38 m2. Dvije vode, skidanje bitumen valnih ploča, starih letvi i limarije, deponij po dogovoru. Na rogovima brodski pod. Ugradnja folije, letve i kontraletve, učvrstiti vijcima i čavlima i impregnacija. Montirati limeni pokrov t 40. Sav materijal dobavljen po izmjeri majstora koji ga nažalost više nije u mogućnosti ugraditi. Ako nešto fali riješimo po dogovoru. Molim okvirnu ponudu i termin izrade.
Zagreb
-
Izrada krovne konstrukcije i postava lima
Trebamo za krovište postavku folije, kontraletvu i letvu te pokrivanje crijepom. Iza toga i postavka limarije. Sav materijal je na tavanu. Sa krovišta je skinut stari crijep.
Kumrovec
-
Izrada fasade na obiteljskoj kući
Izrada fasade na obiteljskoj kući. Fasada se radi od stiropora 10 i 15 cm. Kvadratura je 200 m2. Kuća je na tri etaže.
Vrhovčak