-
Izgradnja kuće od temelja do krova
Trebam ponudu za izgradnju kuće. Koliko traje izgradnja od temelja do krova ako bi kuca bila oko 70 m²?
Split
-
Postavljanje glazure na vanjsku terasu
Potrebno je postavljanje glazure na vanjsku terasu. Debljina glazure 5 cm sa vlaknima, terasa ima 30 m2. Glazura je potrebna kako bi se na nju postavile pločice.
Zagreb
-
Strojna glazura
Trebam strojnu glazuru 30 m2, bez stiropora, samo glazura.
Pisarovina
-
Izgradnja obiteljske kuće
Izgradnja obiteljske kuće kvadrature 130 m2 do razine roh bau bez ukopa. Projekt i građevinsku dozvolu posjedujemo. Ako je moguće početak gradnje bi bio listopad.
Brod Moravice
-
Konstrukcijska obnova kuće
Trebamo građevinske izvođače radova na konstrukcijskoj obnovi kuće oko 120 m2 stradale u potresu, imamo projekt obnove, trebamo hitno.
Gornja Stubica
-
Sanacija AB ploče
Prethodni izvođač koji je izveo AB-ploču iznad proširenja vikendice u obliku slova L je otišao sa gradilišta iako sam mu sve platio i nije mi napravio sanaciju. Sada imam propuštanje na ćošku između vikednice garaže te spavaće sobe. AB-ploča nije dobro zaglađena tako da mislim da bi se na nju prvo trebao napraviti estrih 4 cm. Treba mi majstor koji bi sagledao problem i predložio riješenje. Površina koja bi se trebala izolirati i napraviti kao terasa ravni krov je 35 m2.
Pisarovina
-
Stavljane glazure
Stavljane glazure na 2 terase, veličina terasa 4 x 3 pojedinačno s postavljanem cijevi za odvod kiše na gornjoj.
Zagreb
-
Izrada glazure na postavljen xps i cijevi podnog grijanja
Trebam izradu glazure na postavljen xps i cijevi podnog grijanja cca. 50 m2, planirani radovi sljedeći mjesec.
Osijek
-
Izrada popratnog dijela uz roštilj
Trebam izradu popratnog dijela od stare cigle uz roštilj, veličina frižidera.
Dimenzija 80 x 80 x 160.
Zagreb