-
Drvene grilje
Molim ponudu za dvoje drvene grilje, fiksne, dimenzija 1285 x 660 mm.
Gomirje
-
Izmjena vanjske i unutarnje stolarije
Izmjena vanjske i unutarnje stolarije, trebam ponudu.
Zagreb
-
Zamjena PVC prozora
Trebaju mi zamjene 3 pvc prozora. Wc veličina prozora visina 136, širina 77,5, dvije sobe iste su veličine visina 163, širina 97. Rolete su nove vanjske, zgrada ih je napravila i nadam se da se mogu zadržati. Poželjni komarnik za jednu sobu.
Matulji
-
Montaža ulaznih pvc vrata
Montaža ulaznih pvc vrata, tražim majstora.
Zagreb
-
Popravak drvenih grilja
Tražimo majstora koji bi znao, mogao i htio doći, pogledati i dati ponudu za popravak starih drvenih grilja. Radi se o dva kata kuće s dva ista stana. U svakom su dvokrilne grilje za vrata, trostruke grilje koje bi trebalo staviti na princip harmonike za vrata (izlaz na terasu), jednostruke grilje za vrata, dvije jednostruke za male prozore, dvokrilne za veliki prozor i trostruke za prozor koje bi isto išle u harmoniku (to su naše želje, a koje su mogućnosti tek treba vidjeti).
Pojedine letvice su puknute, sve okove (nosače) treba mijenjati i same grilje prilagoditi novoj pvc stolariji koja tek treba biti stavljena. Radovi bi krenuli ili sada na jesen ili na proljeće (ovisno o terminu koji dogovorimo s firmom koja će postaviti pvc), a sve treba biti gotovo do 1.4.
otok Krk
-
Ugradnja PVC stolarije s komarnikom
Demontaža i zamjena dvojih drvenih dvokrilnih vrata s griljama i ugradnja PVC stolarije s komarnikom. Dimemzije vrata su 140 š i 220 v.
Vir
-
Popravak i farbanje grilja
Trebam majstora za popravak i farbanje grilja.
Peroj
-
Zamjena drvenih grilja s pvc griljama
Zamjena drvenih grilja s pvc griljama u smeđoj boji. 1. Grilja dva krila 53,5 x 128,5 (prozor 12 0 x140); 2. Grilja 63,5 x 209,5 (prozor 140 x 220); 3. Grilja 67,5 x 111,5 (prozor 80 x 120); 4. Grilja 66,5 x 128,5 (prozor 80 x 140).
Vantačići
-
Zamjena stare stolarije s PVC stolarijom
Mijenjao bih stare duple drvene prozore s balkonskim vratima (6 prozora i 2 balkonska vrata) na obiteljskoj kući. Zanima me ponuda za isto s demontažom stare i ugradnjom PVC stolarije, komarnicima te aluminijskim roletnama te s završnim ili bez završnih radova?
Slatina