-
PVC kupaonski prozor
Molim ponudu za PVC kupaonski prozor smeđe boje, dimenzija 54 x 85 cm, sa dva i sa tri stakla.
Zagreb
-
Okrugli PVC prozor
Trebam ponudu za okrugli PVC prozor promjera 63 cm (građevinski otvor), bijela boja, mliječno staklo. Zanima me i da li postoji neka opcija sjenila za okrugle prozore.
Opatija
-
Izrada unutarnje staklene stijene
Izrada unutarnje staklene stijene okvirnih dimenzija: širine 170 cm i visine cm 208, trebam ponudu.
Selnik
-
Zamjena stakla i servis okova
Potrebno je izmijeniti stakla (dupla) na 2 prozora Industrogradnja iz 1984. godine. Prozori su dimenzija cca 130 x 130 cm. Također, okovi nekih od prozora su dosta oslabili i trebalo bi ih servisirati.
Zagreb
-
PVC prozori
Trebam PVC prozore, molim ponudu.
Zagreb
-
Popravak kliznih balkonskih vrata
Klizna balkonska PVC vrata se ne mogu zatvoriti, trebam majstora za popravak.
Šmrika
-
Ugradnja PVC stolarije
Trebam ponudu za ugradnju PVC stolarije, 2 prozora 120 x 180, 1 prozor 100 x 120, 1 pomoćna vrata za tavan 90 x 210, manji zahvati sa siporexom, smanjenje okvira za 10 cm na svim prozorima.
Gornja Reka
-
Sanacija kupole za prozračivanje
Na kupoli koja služi za prozračivanje i kao svjetlarnik na stubištu pojavila se pukotina koju bi trebalo sanirati, jer vlaži.
Zagreb
-
Dvokrilni pvc prozor
Dvokrilni pvc prozor sa izostaklom zatamnjen zbog sunca sveukupno dimenzija 86 cm × 73 cm okvirno. Sa ženskim britvelama. Pokušao bih iskoristiti postojeći okvir sa muškim britvelama ako bude moguće. Molim ponudu za izradu prozora.
Split