Adaptacije i radovi u interijeru

Gletanje

Istarska županija


Gletanje i bojanje, navlačenje mrežice na 2 zida potrebno nam je odmah a ima još posla, jednu prostoriju treba obložiti gips tablama te isto gletanje i bojanje te prostorije. Trebam ponudu za bojanje u bijelo zidova od knaufa i punjenje rupa od tipli od elemenata, polica i slika. Tlocrt stana cca 85 m2. Stan prazan i oslobođen od namještaja, tepiha i ostaloga, osim kuhinjskih elemenata koji se ne skidaju nego se farba okolo. Molio bih ponudu za posao sa materijalom uključenim u cijenu. Trebam zidarske radove nakon ugradnje jednog PVC prozora. Zainteresiran sam za sljedeće usluge. Radi se o renoviranju kupatila (elektro i vodo instalacija), djela kuhine te postavljanju podnih pločica u cjelom stanu osim soba. Radovi bi se izvodili u periodu od negdje 20.01. - 15.03.
Uklanjanje pločica: zid banj 13.9 m2, zid kuhinja 2.55 m2, podne plastične pločice podolit 30 x 30 cm (na ljepilo), pod 25.45 m2.
Kupaonska oprema: kada, lavandin wc školjka.
Postavljanje pločica: podne 5.18 hodnik, 19,63 kuhinja, 1.48 sprema, 3.69 banj, ukupno 29.98 m2. Zid banj 18.04 m2. Zid kuhinja 2.7 m2.
Kupaonska oprema: kada, lavandin, wc školjka.
U nastavku u kupaonici i u kuhinji bi trebalo i zmjeniti vodo i elektro instalaciju, prema nacrtu u privitku. Molim ponudu prema gore navedenom. Molim ponudu za postavljanje potkonstrukcije i montažu Variotherm modula (fermacell ploče s cijevima) prema uputama proizvođača. Znači samo postavljanje podkonstrukcije i montaža panela do gletanja, dobavu Variotherm modula organiziramo sami.
Površina ukupno 171 m2 (prizemlje, prvi kat (oboje betonska ploča) i potkrovlje (drvena konstrukcija)). Spušta se 7 - 8 cm, potrebna nosivost je 25 kg po m2. Tri sobe trebam: dio gletanje te farbanje zidova i stropova. Trebam skidanje pločica u kupaonici, cca 20 m2. Nakon toga bi trebalo zagladiti zidove jer nemam namjeru postavljati pločice. Molim cijenu izvođena radova.