Izrada idejnog projekta
Karlovačka županija
Trebam projektanta za idejni projekt garaže. Građevinski projekt - projekt konstrukcije 1100 m2 BRP (P + 2), stambena zgrada. Tražimo arhitekta za projektiranje obiteljske kuće od 200 m2 brutto ( prizemlje i kat, 100 m2 tlocrtno) te pomoćna zgrada 50 + 15 m2 terasa.
Uz navedeno bilo bi potrebno snimiti stanje postojećih građevina na zemljištu zbog umanjenja komunalnih i vodnih doprinosa. Geodetski elaborat je nedavno napravljen. Trebam ponudu zbog rekonstrukcije kuće. Kuća je građena 1940. godine te bi je htjela renovirati i napraviti terasu. Ono što je meni najbitnije je građevinski akt koji mora biti odobren i napravljen do 03.mj zbog banke i kredita koji planiram uzeti preko APN-a. Radovi kao takvi bi krenuli nakon što kredit bude odobren što se nadam da će biti do ljeta. također od uređenja treba sljedeće: iskop podruma betonska deka podrum betonska deka pod (trenutno tramovi) hidroizolacija i fasada izrada terase na stražnji dio dvorišta zamjena prozora u PVC unutarnje uređenje nakon što se zalije deka nova kupaona, nova kuhinja sve nove instalacije (elektro + vodovod/odvod) zamjena prednje ograde. Mislim da je najbolje da se vidi pa da znate reći što i koliko smatrate da bi moglo biti. Trebam arhitekta za idejni projekt. Prostor ima nekih cca. 98 - 100 m2. Krov je napravljen i PVC stolarija je postavljena. Iznutra treba napraviti sve pregradne zidove, instalacije itd. Zanima nas nekoliko načina rasporeda prostorija. Želimo da bude dobro iskorišten prostor i također nam je važno da bude estetski lijepo. Prostorije: kupaona, malo veća spavaća soba, tri manje (dječje) sobe, kuhinja, blagavaona i dnevni boravak na otvorenom te mala prostorija ostave (špajze). Koliko bi otprilike bila ukupna cijena i kakav je postupak? Želimo druge godine početi raditi tavanski stan. Prostor ima nekih 98 m2. Krov je napravljen i PVC stolarija je postavljena. Iznutra treba napraviti sve pregradne zidove, instalacije itd. no nas zanima samo nekoliko načina rasporeda prostorija iznutra. Ne želimo previše zatvoren prostor (šturo na sredini hodnik i sa svake strane sobe) nego da bude dobro iskorišten prostor i također nam je važno da bude estetski lijepo.
Prostorije bi bile: kupaona, malo veća spavaća soba, dvije manje sobe te kuhinja, blagavaona i dnevni boravak otvoreno. Koliko bi otprilike to koštalo i kakav je način, dođete kod nas, napravite nacrt, koliko dugo se čeka, kako se plaća? Trebam arhitekta za idejni projekt. Objekt je legaliziran i ima priključak na vodovod i odvodnju te priključak na elekro mrežu. Nadogradio bi 2 prostorije te produžio terasu sa stubama te natkrio terasu.